Urime festa e Fiter Bajramit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Urime festa e Fiter Bajramit

  Receta Gatimi

  Urime t'gjith besimtarve musliman festa e fiter bajramit
  Zoti na bashkoftė dhe forcoftė nė rrugėn kundėr tė keqės, dhe na bėftė tė jemi nė shėrbim tė mirės dhe tė ardhmės sė shėndoshė.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Urime per te gjithe ata qe festojne

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Urime te gjithe Muslimaneve!

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Gezuar festen e fiter bajramit!! Fat e mbarsi per te gjith!

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Gezuar Festen e Bajramit gjithe Myslymaneve....uroj sot te kene kaluar nje dite te bukur...dhe zoti ju dhurofte miresi dhe lumturi ne shpirt dhe jetet e tyre!....

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  urime te gjitheve edhe pse me vones,i uroj paqe,lumturi dhe shendet ne jeten e tyre,zoti ja befte rrugen me te thjesht dhe me me pak lendime,gezuar te gjitheve.

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Gzuar fiter Bajramin o forumista, ju dhent Zoti shendet ne familje.

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Gezuar gezuar gezuar

 9. #9
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Gezuar ( ēik me vonese) gjithe te mirat

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Urime festen e Kurban Bajramit!
  Nga vaaldr1n nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-12-2012, 11:16 PM
 2. Urime festen e Fiter Bajramit
  Nga vaaldr1n nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-08-2012, 10:39 AM
 3. Urime festa e Kurban Bajramit
  Nga gjendar nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 17-11-2010, 06:14 PM
 4. Sot, eshte festa e Bajramit te Madh
  Nga Erlindi nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 27-11-2009, 05:00 PM
 5. Urime Festa e Fiter Bajramit
  Nga ShEjToNkA nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-10-2008, 09:42 PM