Akullorja juaj e preferuar...?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Wink Akullorja juaj e preferuar...?

  Receta Gatimi

  Nje vere e nxehte smund te kalohet kurrsesi pa prezencen e akulloreve.
  Cila eshte shija juaj e preferuar lirentsa.....ajo qe nuk lini rast pa e zgjedhur ?

 2. #2
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Po une qe nuk i kam qejf fare si i behet?...me duken si dicka e ftohte pa shije...cokollatat me plq shume fare....

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Me shije fichi e nocci (fiq e arra 1 shije) dhe tjetraeshte krem qumshti, nese do shtoja dicka tjeter do shtoja Coco

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  vetem cokollat e adhuroj pa fund

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  11
  Pėr mendimin tim mė tė mira janė ato qė bėhen me pėrbėrės natyralė e jo industrialė.

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Banana Split & Heiße Liebe!


 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Lajthie , nugat ( se di si thuhet ne shqip ) kafe , Karamel gjalp i kripur ( se di nese ekziston tjeter vend kjo ose ndoshta quhet ndryshe ) kto jane ato qe marr me shpesh

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  Banana Split & Heiße Liebe!


  jo po me shihje ich liebe dich , thuje shqip o kopuk

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fruti juaj i preferuar
  Nga Kliton nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 06-03-2014, 10:22 PM
 2. Pjata juaj e preferuar!
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 60
  Postimi i Fundit: 25-10-2013, 11:53 AM
 3. Muzika juaj e preferuar?
  Nga ulkina nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 28-04-2013, 10:46 PM
 4. Emisioni juaj i preferuar....
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 25-04-2013, 10:26 PM
 5. Muzika juaj e preferuar ?
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-02-2011, 04:40 PM