Konkursi Gatimit 2013Te gjitha recetat mund ti gjeni nė adresen e konkursit te gatimit, ku recetat kane dhe butonin Like per te votuar te preferuarėn!

Vendi i Pare nje Tablet Android, Vendi i dyte Set Grirės!

Urojė suksese tė gjitha pjesėmarrėseve!