Libėr Matematike me Ushtrime dhe Probleme te Zgjidhura


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Thumbs up Libėr Matematike me Ushtrime dhe Probleme te Zgjidhura

  Receta Gatimi

  Mbase rrallė herė bėjmė promovime librash, por doja tė njoftoja tė gjithė tė interesuarit pėr kėtė Libėr Matematike me Ushtrime te zgjidhura!

  Autori i Librit Jani Pone ka ushtruar profesionin si Mėsues Matematike pėr rreth 40 vjet. Ky libėr
  ėshtė njė pėrmbledhje me ushtrime dhe probleme te zgjidhura pėr ēdo nxėnės qė do tė pėrvetėsojė lėndėn e Matematikės.

  Libri ka ilustrime me figura si dhe shpjegimet e veprimeve hap ēdo hapi.


  Pėr prenotime telefononi ne numrin e celularit qe shikoni mbi libėr!


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Do ti qe me duhet nje liber i till mua

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fizike - Ushtrime te zgjidhura nga Kinematika
  Nga ReniX nė forum Probleme dhe Ushtrime Shkollore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 06-11-2016, 08:02 PM
 2. Inxhinieri Matematike apo Fizike?
  Nga Altin guberi nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-10-2013, 10:08 PM
 3. Fizike - Ushtrime te zgjidhura nga Dinamika
  Nga ReniX nė forum Probleme dhe Ushtrime Shkollore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-03-2012, 02:47 PM
 4. Matematikė konfuze
  Nga vaaldr1n nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 09-09-2011, 10:20 PM
 5. Matematike me Google
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-04-2009, 12:55 AM

Etiketat pėr kėtė Temė