Tani mund t’i shohim tė gjithė tė zhveshur !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  I Habitur Tani mund t’i shohim tė gjithė tė zhveshur !!

  Receta Gatimi

  Tani vetėm me anė tė syzeve mund t’i shohim tė gjithė pa rroba.

  Fantazia e ēdo mashkulli, por edhe ēdo femre pėr t’i parė pjesėtarėt e gjinisė sė kundėrt, por edhe "tė njėjtė" tė zhveshur do tė shuhet.

  Kjo tani mund tė bėhet edhe pa pasur lidhje me ta.  E tėra qė duhet tė bėni ėshtė tė blini njė palė syze, xhamat e tė cilave ju lejojnė qė tė shihni brenda rrobave tė njerėzve.
  Me thoni qe esht thjesht nje shakaaaa....nje menyr per ti reklamuar kto syzet

 2. #2
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahhaa e degjova edhe une diku kete...zot na ruajt...nuk do lem me vend per fantazi...ncncncnc

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  un kam pershtypje se eshte thjesht per tu ber reklam. Nuk besoj se mund te jet e vertet
  si mund te hysh aq thell ne intimitetin e tjetrit , kur ai nuk do.....kjo esht absurdeee....

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  cfar po ndodhe moj, ja un ika te porosi rroba te herkulit .e te blej ni pal syze pastaj

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  un kam pershtypje se eshte thjesht per tu ber reklam. Nuk besoj se mund te jet e vertet
  si mund te hysh aq thell ne intimitetin e tjetrit , kur ai nuk do.....kjo esht absurdeee....
  Epo shkenca po ecen motra...dhe kjo eshte nje nder te paktat..se kushdi ku do shkoj imagjinata...rrezik behet nje me realitetin

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  cfar po ndodhe moj, ja un ika te porosi rroba te herkulit .e te blej ni pal syze pastaj
  se di ne e ke par herkulin ti . po ai vetem nje si fund te shkurter mban veshur

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  se di ne e ke par herkulin ti . po ai vetem nje si fund te shkurter mban veshur
  po e kam par po un do porosit dy pjes.. nese don ti dhe aurora ju porosi vetem pjesn per lart

 8. #8
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahahahahhahahaha sa kam qeshur...po ti cfare?...apo do ti shohesh keshtu komplet...hahahahaha.....

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahahahahhahahaha sa kam qeshur...po ti cfare?...apo do ti shohesh keshtu komplet...hahahahaha.....
  jo moj un ashtu kot te ve syze per diell dua

 10. #10
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahhhahaha e di une e di...syze dielli ne pamje te pare...e pastaj te na c'armatosesh ti eeeee?...hahahah

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahhhahaha e di une e di...syze dielli ne pamje te pare...e pastaj te na c'armatosesh ti eeeee?...hahahah
  hahaahahha e mir se nuk u be qameri moj se edhe ashtu ju kam porosit rroba per lart

 12. #12
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Syze i kam bler dhe tani po veshtroj avataret dhe postimet tuaja ne forum

 13. #13
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  o ju lat nam moj, i hyri frika ketyre hhaahaaa. po te ishite e vertet qe i shikonin njerzit te zhveshur, as breket nuk do dukeshin

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Syze i kam bler dhe tani po veshtroj avataret dhe postimet tuaja ne forum
  hahaha, si te duket erina? dmth avatari erines ,,,

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23
  Hahaha sa kam qesh esht e vertet , esht reklam per syzet esht kot per te mar view ne youtube

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  o ju lat nam moj, i hyri frika ketyre hhaahaaa. po te ishite e vertet qe i shikonin njerzit te zhveshur, as breket nuk do dukeshin

  - - - Updated - - -  hahaha, si te duket erina? dmth avatari erines ,,,
  qyqe ika te veshe pallto tani un .

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Hahaha sa kam qesh esht e vertet , esht reklam per syzet esht kot per te mar view ne youtube
  e praa...skish si te ish ndryshe...hahaha.....do e bej gjumin e qet sonte

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tani mund te pini kafen me foton tuaj siper
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-06-2013, 10:46 PM
 2. Meshkujt i shohim si njerėz, femrat si pjesė trupi
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-07-2012, 11:33 PM
 3. A mund ti pres flokėt tani mami?
  Nga Belaa nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-03-2012, 09:06 PM
 4. NASA: Ne tė gjithė mund tė jemi jashtėtokėsorė
  Nga labja nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 07:55 PM
 5. Tani mund tė shkarkoni Windows Live Essentials 2011
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-10-2010, 04:16 PM