Anėtari i Vitit 2013 - Votoni!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 26 prej 26
 1. #21
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Receta Gatimi

  Urime te gjitheve dhe mendjen ne koke

 2. #22
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Administratori Lexo postimin
  Te rejat mbi gradat e forumit janė si nė vijim:

  Anetari i Vitit 2013
  Erinaa

  Lirenti.com Addicted
  TraHaNa
  Auroraa
  Arjol
  Olsii


  Faleminderit qė jeni pjese e kėtij komuniteti. Nė ditėt ne vazhdim do tė bėhen dhe ndryshimet pėrkatėse.

  Qėndrim tė kėndshėm!
  Urime
  Me falni per injorancen por ēar dmth .... addicted ?????

 3. #23
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  i dedikuar ose perqendruar , pa dit fare anglisht

 4. #24
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  i dedikuar ose perqendruar , pa dit fare anglisht
  Flm per pergjigjen Loli

 5. #25
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Urime urime Erina....e meriton vertet!!!...urime dhe per mua hahahahahaha...urime Lolit dhe Olsenit hahahaha qe nuk po' Behet i gjalle rrezik po Noton ne Lushnje me ket shiun e fundit hahahaha....

 6. #26
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Duke ju kerkuar ndjes per vonesen, ju uroj ta gezoni gradat e reja dhe qendrim te kendshem!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. iPhone 5S pritet te vije ne fillim te vitit 2013
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-11-2012, 02:34 PM
 2. Votoni Anėtarin e Vitit 2011!
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 02:00 PM
 3. Anetari i Vitit 2010 dhe Grada te reja!
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 14-01-2011, 07:36 PM
 4. Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 02-01-2008, 02:00 PM

Etiketat pėr kėtė Temė