Shkarko Falas dhe Instalo Windows 8.1


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 28
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Programe Shkarko Falas dhe Instalo Windows 8.1

  Receta Gatimi

  Se shpejti Microsoft do te lėshoj azhurnimin e fundit per Windows 8. Por per te gjithe ata qe duan ti hedhin nje sy ndryshimeve dhe te rejat qe jane futur ne versionin 8.1 mund ta bejne ate fare thjeshte.  Sigurohuni qe keni te pakten 20GB te lira ne hapesiren ku dėshironi ta instaloni versionin 8.1. Lidhuni me adresėn qe kam postuar ne vijim dhe shkarkoni ne gjuhen tuaj te preferuar imazhin ISO.
  Hidheni nje nje DVD te ri-shkueshme dhe me pas instaloheni duke rinisur sistemin.

  Shkarko Windows 8.1

  Kodi:
  http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/preview-iso

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Sot u leshua versioni final, dmth OEM dhe ata qe e kane Windows 8 me licens origjinale, mund ta shkarkojne versionin e ri falas nga Windows Store!

 3. #3
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Po ne qe se kemi fare si i behet...???

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  si gjithnje.... pirate ;p

 5. #5
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po pra, por si..??
  Ka ndonje loader apo ndonje key?

 6. #6
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  deri tani vetem me key MAK online ose offline me telephone

 7. #7
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  A ben pune ky loader nga DAZ...
  Kodi:
  http://pastebin.com/NLEPK28y

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  Sot u leshua versioni final, dmth OEM dhe ata qe e kane Windows 8 me licens origjinale, mund ta shkarkojne versionin e ri falas nga Windows Store!
  Unė e kam origjinal (Windows 8 Pro)por kur hyj te Windows Store nuk mė paraqitet mundėsia pėr shkarkim,pra si mund ta shkarkoj?

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Windows 8.1 vjen me Update, jo nga Store!

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Windows 8.1 vjen me Update, jo nga Store!
  Por te unė nuk po paraqitet mundėsia ''pėr ta marrė'' 8.1 as te update!Si t'ja bėj?

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Provo tė hapesh kete link nga Windows 8

  Kodi:
  ms-windows-store:WindowsUpgrade?ocid=GA8-1_O_WOL_Hero_Buy_81Update_Null_01

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Provo tė hapesh kete link nga Windows 8

  Kodi:
  ms-windows-store:WindowsUpgrade?ocid=GA8-1_O_WOL_Hero_Buy_81Update_Null_01

  E hapa atė link qė ma dėrgove ti por u hap vetėm Windows Store...Ju lutem nėse di dikush se si mund ta marr Windows 8.1(Pro)tė mė tregojė sa mė shpejt!

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me fal, po ju ēfare Windows Keni aktualisht?
 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kam Windows 8 Pro.Kėshtu mė paraqiten edhe mua kėto programe si nė foto pėrveq update pėr Windows 8.1,nuk di ēka mund tė jetė nė pyetje?!

 15. #15
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  A ben pune ky loader nga DAZ...
  Kodi:
  http://pastebin.com/NLEPK28y
  as 8 as 8.1 nuk aktivizohen me loader
  8 aktivizohet (deri tani) vetem me kms activation
  8.1 ska dale akoma aktivizim

  nenkuptohet se key qe jane kms & mak (telephone trick) e aktivizojne 8 & 8.1


  thjesht per informacion
  loader qe postove ti nuk eshte loader origjinali by DAZ

  origjinali Version 2.2.1 (01/29/2013) eshte vetem ketu

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nuk mund te kalosh direkt ne Windows 8.1 nese:


  • Windows 8 Enterprise.
  • Windows 8 Pro me KMS activation.
  • Windows 8 editions instaluar nga MSDN ISO images, dhe ato qe ke aktivizuar me Activation Keys.

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Nuk mund te kalosh direkt ne Windows 8.1 nese:


  • Windows 8 Enterprise.
  • Windows 8 Pro me KMS activation.
  • Windows 8 editions instaluar nga MSDN ISO images, dhe ato qe ke aktivizuar me Activation Keys.
  Pasi kėshtu nuk ka mundėsi ta mar windows 8.1,si mundem pra ta marr ndryshe?

 18. #18
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  u gjet dhe menyra (online) per te aktivizuar 8.1 volume


 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Atlantis, duhet ta kesh origjinal, ose pa crack qe te marresh nga Microsoft upgrade. Pėrndryshe prit paketėn upgrade nga faqet pirate, por mos i publikoni tek kjo teme, pasi eshte publike, perdorni hapesiren private Programe per Shkarkim!

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Atlantis, duhet ta kesh origjinal, ose pa crack qe te marresh nga Microsoft upgrade. Pėrndryshe prit paketėn upgrade nga faqet pirate, por mos i publikoni tek kjo teme, pasi eshte publike, perdorni hapesiren private Programe per Shkarkim!
  Po unė origjinal e kam Windowsin,ju kam treguar edhe mė herėt!Po ta kisha me krak as nuk do tė kisha kėrkuar ndihmė kėtu.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Instalo Driverat ne Windows 7 pa program
  Nga LittleHack nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-08-2013, 11:02 AM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-02-2012, 07:29 PM
 3. Versioni i ri per Opera - Shkarko Falas
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-08-2010, 08:57 PM
 4. Instalo Windows Media Player plugin per Firefox
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-04-2008, 05:20 PM

Etiketat pėr kėtė Temė