Shkarko Falas dhe Instalo Windows 8.1


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 28 prej 28
 1. #21
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Receta Gatimi

  Se di pse por ky 8 sme ngjit fare

 2. #22
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ...u krakua dhe menyra e aktivizimit te 8.1

  se shpejti 100% offline emulator

 3. #23

 4. #24
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  i mir per tablet ose PC All-in-one! Per desktop tradicional s'ka me W7!

 5. #25
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Update 1 per Windows 8.1 doli pak para kohe online e testova ne VM dhe me pelqeu (: leshimi zyrtar do te behet ne Mars!

  Disa nga ndryshimet ne video:


 6. #26
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  te pres deri ne mars

  pertoj ta instaloj ne vm

 7. #27
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Si nuk e kam mar mundimin ta mar njher kete Win 8 un

 8. #28
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  @MAJDI

  futu direkt tek 8.1

  po shpejt se pastaj vjen 8.2 lol

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Instalo Driverat ne Windows 7 pa program
  Nga LittleHack nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-08-2013, 11:02 AM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-02-2012, 07:29 PM
 3. Versioni i ri per Opera - Shkarko Falas
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-08-2010, 08:57 PM
 4. Instalo Windows Media Player plugin per Firefox
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-04-2008, 05:20 PM

Etiketat pėr kėtė Temė