Kėrkohet njė autor pėr seksionin e portalit!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Komente Kėrkohet njė autor pėr seksionin e portalit!

  Receta Gatimi

  Pėrshėndetje!

  Jemi munduar ta mbajmė faqen gjithmonė tė azhurnuar me informacione tė reja, por fatkeqėsisht koha nuk del pėr tė gjitha! Nė emėr tė stafit po bėj kėtė apel pėr njė autorė i cili duhet tė menaxhoj portalin, pra faqen e parė tė sitit!

  Kėrkesat janė minimale: Gjuha shqipe dhe tė ketė njė orė tė lirė nė javė pėr tija dedikuar 2-3 artikujve pėr portalin (ne do japim disa faqe si referime pėr artikujt).  Nėse jeni tė interesuar apo keni pyetje tė tjera shtesė, shkruani tek tema nė vijim!

  Faleminderit, ju mirėpresim!

 2. #2
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  un jam e lir gjith kohen nese e ndieni edhe ju te pershtatshem deshiroj qe un te jem autor pėr seksionin e portalit! ju faliminderit per lajmrimin ,pres pergjigjje nga ju ...

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Administratori Lexo postimin
  Pėrshėndetje!

  Jemi munduar ta mbajmė faqen gjithmonė tė azhurnuar me informacione tė reja, por fatkeqėsisht koha nuk del pėr tė gjitha! Nė emėr tė stafit po bėj kėtė apel pėr njė autorė i cili duhet tė menaxhoj portalin, pra faqen e parė tė sitit!

  Kėrkesat janė minimale: Gjuha shqipe dhe tė ketė njė orė tė lirė nė javė pėr tija dedikuar 2-3 artikujve pėr portalin (ne do japim disa faqe si referime pėr artikujt).  Nėse jeni tė interesuar apo keni pyetje tė tjera shtesė, shkruani tek tema nė vijim!

  Faleminderit, ju mirėpresim!

  Mirėmbrėma!Kisha pasur dėshirė ta di,se ēfarė pune duhet tė bėj nė portal,ju lutem sa mė saktėsisht sepse mendoj se unė mund ta bėj kėtė punė,vetėm se nuk di qka duhet tė punohet dhe si?(nuk kam punuar asnjėherė nė njė website)falemnderit pėr mirėkuptim!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Jep mendimin pėr njė logo tė portalit!
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 10:53 PM
 2. Kėrkohet njė testues birrash
  Nga MAJDI nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-05-2010, 02:58 AM
 3. Kerkohet Ndihme - Lexo pse?
  Nga ReniX nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 03:15 PM
 4. GEZUAR DITELINDJEN PORTALIT LIRENTI.COM
  Nga LAKJA nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-11-2007, 10:22 PM

Etiketat pėr kėtė Temė