Propozimi pėr Gradat e Reja - 2013


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Komente Propozimi pėr Gradat e Reja - 2013

  Receta Gatimi

  Pas Anėtarit te Vitit 2013, radha i takon Gradave te Reja!  Ēdo anėtar mund te propozoj vetėm 3 emra - 1 pėr gradė. Ju ftoj tė gjithėve tė merrni pjesė nė sygjerime!

  (Promovimi gradės sjell; dallimi nga anėtaret e forumi, blog personal, albume pa limit si dhe veēori te tjera speciale.)

  Gradat e hapura per ketė periudhe janė:
  Moderator- Mund te redaktoj postime neper hapėsira te ndryshme.
  Lirenti.com Addicted - Vizitor i rregullt i faqes dhe popullor ne tema.
  Anėtar i Nderuar - Duhet te kėtė fituar respektin e te gjithė anėtareve.

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  .moderator propozoj trahanan....arjolin....erdin....
  Lirenti.com Addicted.........olsin....arjolin.....
  Anėtar i Nderuar........Auroren....Erinen....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 opsione tė reja nė Office 2013
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2012, 04:21 PM
 2. Propozimi per Gradat e Reja - Q2 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 39
  Postimi i Fundit: 03-08-2012, 10:42 PM
 3. Propozimi i ēmendur
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-07-2011, 11:07 PM
 4. Anetaret me Gradat e Reja
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 01:50 PM

Etiketat pėr kėtė Temė