Si falen gabimet, sipas shenjave tė horoskopit....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Si falen gabimet, sipas shenjave tė horoskopit....

  Receta Gatimi

  Bėni gabime dhe nuk e dini si do tė reagojė personi pėrballė, miku, kolegu, i dashuri, motra apo vėllai, djali apo vajza? Kjo varet dhe nga shenja e Horoskopit sė cilės i pėrkisni. Lexoni nė vijim se si do tė duken grindjet tuaja nėn ndikimin e yjeve.

  Nėse e keni ofenduar shumė, ėshtė mė se e mundshme qė disa ditė nuk do tė flasė me ju, mirėpo pas njė kohe edhe Dashi kokėfortė do tė lėshojė pe. Ka njė ndjenjė tė pazakonshme pėr kundėrshtimet.

  Binjakėt e kanė mė tė shpejtė gjuhėn sesa mendjen. Por, ata e marrin shumė lehtė faljen e tė tjerėve, falė mėnyrės sė tyre tė komunikimit qė inspiron ēdo gjė pėrveē hakmarrjes.

  Nėse Demat ndihen tė rrezikuar, do tė mund t’ju fshijnė pėrgjithmonė nga jeta e tyre. Janė temperamentė dhe hakmarrės.

  Gaforret janė tė prira tė ndryshojnė humorin, ndėrkaq kanė dėshirė tė hakmerren pėr gjėrat tė cilat u kanė shkaktuar dhembje.

  Kur ndodh grindja, Luanėt vetėm tėrhiqen dhe nuk pėrzihen. Rrallė kėrkojnė falje, mirėpo as ata nuk presin t’u kėrkoni falje.

  Virgjėreshat nuk kanė ndonjė qėndrim tė caktuar dhe janė kokėforta. Atyre ėshtė e vėshtirė t’u kėrkohet tė falin pėr gabimet qė i keni bėrė, sepse ato shpesh e ekzagjerojnė ēdo gjė qė ndodh.

  Peshoret do t’ju bėjnė rrėmujė rreth ēdo gjėje. Nė njė moment do tė jenė tė gatshme tė falin tė gjitha, ndėrkaq nė momentin tjetėr do tė ndryshojnė mendjen.

  Akrepat janė kokėfortė, hakmarrės dhe vėshtirė falin. Pėr kėto gjėra shpeshherė ndėrpresin edhe lidhjet. Dinė ta godasin kundėrshtarin nė pikėn e dobėt.

  Shigjetarėt mendojnė me kokė tė ftohur. Ata gjithmonė falin tė gjithė, sepse mendojnė qė ēdokush e meriton edhe njė rast tjetėr.

  Gjithmonė i gjen nė krahė kur tė duhet pėrkrahje, por Bricjapėt janė jashtėzakonisht krenarė dhe hakmarrės, andaj edhe nuk falin lehtė.

  Ujorėt ndonjėherė thonė se ju kanė falur, edhe pse nė tė vėrtetė nuk ju falin, mirėpo ėshtė e mundshme tė binden nėse e pranoni se ju jeni fajtorė dhe sinqerisht u kėrkoni falje.

  Peshqit vėshtirė falin tradhtinė dhe mashtrimin, madje edhe nėse falin, do tė distancohen nga ju. Ata i udhėheq intuita e tyre. Shumė lehtė impresionohen dhe ndikohen.

  Ikub.al...

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Fiks fare

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Gaforret janė tė prira tė ndryshojnė humorin, ndėrkaq kanė dėshirė tė hakmerren pėr gjėrat tė cilat u kanė shkaktuar dhembje.

  Ekzakt

 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahaha edhe ju te dy...edhe une fix fare ...e kisha...duhet besuar ndonjehere ketyre

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Aspak e vertet

 6. #6
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  per mua pak a shum e vertet. nuk jam hakmarres

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  per mua pak a shum e vertet. nuk jam hakmarres
  dhe te flet me shum goja se mendja

 8. #8
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Aspak e vertet
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  dhe te flet me shum goja se mendja
  haahahahahah pradndaj the aspak e vertet ti? hahaha qelbsin, po un prandaj e theksova per ke pjes eshte i vertet.
  ate pjesen qe flet me shpejt gjuha se sa mendja, ka shum mundesi ta ket shtuar aurora nga mendja e saj ...dhe ka mundesi per ty ta ket pas

 9. #9
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  haahahahahah pradndaj the aspak e vertet ti? hahaha qelbsin, po un prandaj e theksova per ke pjes eshte i vertet.
  ate pjesen qe flet me shpejt gjuha se sa mendja, ka shum mundesi ta ket shtuar aurora nga mendja e saj ...dhe ka mundesi per ty ta ket pas
  po pse duhet te me acarosh gjithmone?!!...pse?...pse?...i poshter ...apo te vjen inat qe te flet gjuha me shume se mendja dhe thua e ka shtuar Aurora...shebsine...

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  haahahahahah pradndaj the aspak e vertet ti? hahaha qelbsin, po un prandaj e theksova per ke pjes eshte i vertet.
  ate pjesen qe flet me shpejt gjuha se sa mendja, ka shum mundesi ta ket shtuar aurora nga mendja e saj ...dhe ka mundesi per ty ta ket pas
  po pra, ajo pjes qe ste intereson ty
  kurse per mua ish 100% e pavertet.....si pjesa e par ,ashtu dhe e dyta....sepse ndonjeher dhe hakmerrem...
  po hakmarrje te vogla...te tipit....ndonjera qe e njoh sme flet ne rrug....dhe un heres tjeter marr hak... nuk i flas ... ...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 29-09-2013, 10:15 PM
 2. Si i perjetojme ndarjet sipas Horoskopit!...
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-07-2013, 07:41 PM
 3. Profesioni sipas horoskopit
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 12:31 PM
 4. Sportet sipas shenjave tė horoskopit
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-03-2012, 10:45 PM
 5. Sharmi i dashurisė i shenjave tė horoskopit
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 11-02-2012, 02:20 PM