Nje ndihme ketu te kuzhina


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Nje ndihme ketu te kuzhina

  Receta Gatimi

  Lexova me radh po nuk me zuri syri dikun embelisra me molla dhe frute tjera, ne fakt nje kish sjell nje antar po ashtu me molla siper nuk dua, po me molla dhe frute tjera se perzihen ne brum gjitha se bashku.

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Ja e ke then vet erina...
  , po me molla dhe frute tjera se perzihen ne brum gjitha se bashku.
  griji frutat dhe perzjeji me brumin ,

 3. #3
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Po ka lloj lloj embelsire motra qe mund ti perzjesh me cfare fruti te duash...zakonisht vendosen siper per zbukurim....por ti i do brenda....griji shume imet...dhe perzjeje me brumin e pergatitur....por mos shto shume moll sepse venden ku peshon molla mbetem brum pa pjekur....duhen ne sasi te vogla....

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  un du nje me frute brenda Aurora. ne fakt e bera sonte nje po me dul pak e holl. mami im i don shum embelsirat me frute.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Vizito linkun per kete Embelsire me Molle
  ose nje tjeter e ngjashme

  Embelsire me pjeshke!  Lyheni taven me gjalpe dhe hidhini pak sheqer nga ai i pa perpunuari! Shtroni pjeshket si ne foto. 4 veze i rrihni me 110 gr sheqer. Hidhni 110 gr miell, 210ml qumesht, 1 pako vanilje,pak likuor nese deshironi, pak kripe dhe e hidhni taves. Futeni ne furre dhe ju befte mire
  Marre nga: https://www.facebook.com/ArtiGatimit

  Ju befte mire!

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Faliminderit shum renix.

  ps kjo likuor cfar eshte?

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  eshte pije e lehte! Befte mire!

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  eshte pije e lehte! Befte mire!
  do thot ben edhe pa te apo jo . cfar do kish zavendesu kte?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Maska nga kuzhina pėr fytyrė
  Nga mikaela nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 03-06-2013, 06:24 PM
 2. Kuzhina franceze
  Nga ardona nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 25-03-2013, 09:26 PM
 3. Kuzhina e sė ardhmes !!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-04-2012, 04:57 PM
 4. Lajmet raportohen nga kuzhina?! (VIDEO)
  Nga labja nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 10-07-2011, 10:05 AM
 5. Ėshtė vėndi im, u linda kėtu e do vdes kėtu
  Nga Mona nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 11:23 PM