Sot ėshtė dita mė depresive e vitit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Sot ėshtė dita mė depresive e vitit

  Receta Gatimi


  Nėse sot ndiheni shumė tė mėrzitur, mos u merakosni se nuk jeni tė vetmit.

  Zyrtarisht kjo njihet si e Hėna Blu ose dita mė depresive e vitit.

  E Hėna Blu u identifikua pėr herė tė parė nga akademiku Cliff Arnall, qė bėri njė pėrllogaritje tė njė serie faktorėsh pėrfshi motin, nivelin e borxhit, humorin pas pushimeve, etj.

  Por shkencėtarėt nuk janė ndalur me keq nė Britani.

  Ata kanė bėrė njė analizė tė mesazheve nė Twitter dhe rezulton se kjo ėshtė dita kur pėrdoret gjuha mė negative.

  Sikur tė mos mjaftonte kjo, sot njihet edhe si Dita e Divorceve nga ekspertėt ligjorė. Ėshtė dita kur nisin mė sė shumti procedurat ligjore pėr ndarjen. Janari ėshtė muaji me mė shumė divorce, ndėrsa nė vend tė dytė ėshtė shtatori.

 2. #2
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  po si ka mundesi...mua me kap hena blu 364 dite hahahahahhahaha sot qe i kap te gjithe mua jo...epo domosdo nje dite do beja pushim edhe une

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kujdes nga janari njerz se jeni ne lidhje

 4. #4
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  ohh te ne Hena Blu eshte gjithmon hahahah 364 dite qe thot aurora
  kurse ndryshimi i humorit tek une nvaret nga koha koha e vranet, me shi, ndikon negativisht, e koha me diell pozitivisht perqata vera me pelqen me shume me jep energji

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sot ėshtė dita ndėrkombtare e Backup
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-03-2013, 03:35 PM
 2. Logo e Microsoft nuk eshte e re! Ajo eshte e vitit 1995
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 10:42 PM
 3. Mark Zuckerberg ėshtė Njeriu i Vitit
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-12-2010, 08:23 PM
 4. Dita e Premtuar {Dita e Kjametit}
  Nga djal8ove nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-04-2010, 05:15 PM
 5. Shqiptaret, depresive e te stresuar
  Nga Kliton nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-05-2009, 04:08 PM