Pėr 100 vjetorin i dhuron vetes diēka ndryshe... Lexo ēfare!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Pėr 100 vjetorin i dhuron vetes diēka ndryshe... Lexo ēfare!

  Receta Gatimi

  Tė bėhesh 100-vjeēe ėshtė arritje e jashtėzakonshme dhe si e tillė duhet tė festohet nė mėnyrė tepėr tė veēantė. Kėshtu ka vepruar dhe Doris Deahardie, 100-vjeēarja mė e gjallė dhe mė simpatike, qė keni parė ndonjėherė. Britanikja me rastin e ditėlindjes sė saj vendosi tė paguante njė striptist, qė tė zhvishej dhe kėrcente pėr tė. Kėto janė disa foto tė saj tė bėra nė pub-in Retford nė Britaninė e Madhe. Doris gjallė gjithė kėrcimit prek dhe pėrkėdhel pa pushim striptistin.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Epo 100 vjet nuk jane pak

  Urime dhe ne 200 vjetorin me ndonje ide tjeter

 3. #3
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahhahahahha ca gallate ....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare i thoni vetes kur dilni para pasqyres?...
  Nga Auroraa nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 54
  Postimi i Fundit: 06-07-2014, 09:51 PM
 2. Ai thotė diēka, ajo mendon diēka tjetėr
  Nga PinkPrincess nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-09-2012, 11:32 PM
 3. Justin Bieber i dhuron vetes njė vilė 11 milionė dollarėshe.
  Nga olsii nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-03-2012, 12:09 AM
 4. Anjshtajni, tru ndryshe nga normalja
  Nga djalikeq nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-07-2009, 02:26 PM
 5. Krijo nik ndryshe
  Nga genocid nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-04-2009, 08:38 PM