Njė dashnore nė kėmbim tė biēikletės


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Njė dashnore nė kėmbim tė biēikletės

  Receta Gatimi

  Oferta mė e re e vajzave tė Tironės pėr tė gjithė gangsterėt politikanė me makina tė shtrenjta ėshtė qė t’i gjejnė dashnore pa pasur nevojė tė ekspozojnė veten nė majė tė makinave luksoze.  “Duke marrė parasysh se policia nuk guxon tė gjobisė kėto tipat, ne kemi menduar se e vetmja zgjidhje ėshtė qė t’ia fitojmė zemrėn,” bėri tė ditur organizatorja e fushatės

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  hahaaha

  ps. me se fundi do e perdor bicikleten e goces dhe une

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  hahaaha

  ps. me se fundi do e perdor bicikleten e goces dhe une
  hahahhahaha jo jo se ke bicikleten per femije nuk ban ajo hahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-11-2012, 07:10 PM
 2. Parkimi i biēikletes me frena dore!
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-04-2010, 09:07 PM