me qe jemi diku


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  me qe jemi diku

  Receta Gatimi

  kam nji qark per programimin e disa procesoreve st 40 katogeri, a mundet dikush qe te me ndihmoje dikush nga ju per ti bere jtag nji pajisjeje te caktuar ,74ht244 mundesisht qarkun dhe elementet ne plotesimin e jtagut

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Mund ta formuloni dhe nje here sakte se ēfare po kerkoni!

  Faleminderit!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nuk jemi as 2 milionė?!
  Nga Erinaa nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 14-02-2014, 08:15 PM
 2. Adoleshentet jemi ne !
  Nga Coca-Cola nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-08-2008, 07:32 PM
 3. poezi te shkeputura diku
  Nga kuklla nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 27-02-2008, 11:32 AM
 4. Tė gjithė jemi nga pak tė ēmendur
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-02-2008, 04:18 PM