Happy Valentine's Day


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Zemer Happy Valentine's Day

  Receta Gatimi

  Gezuar "San Valentinin" te gjithe te dashuruarve....uroj ne zemrat e tyre te rritet c'do dite edhe me shume miresia dhe dashuria per personat e zemres suaj.....


 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13 3. #3
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahhahaha ncncncnc zot i madhe!!!!....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Happy Birthday Cherry
  Nga Al Capone nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 19-05-2012, 10:13 PM
 2. CNN - Happy Birthday Republic of Kosovo
  Nga vaaldr1n nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-02-2012, 09:20 PM
 3. Foto me urime: Gezuar ditelindjen,Happy Birthday
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 20-11-2010, 10:16 PM
 4. happy valentines day to all female
  Nga atit nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-02-2008, 04:15 AM