Sygjerim


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e hedije
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Mitrovica, Serbia
  Postime
  2
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Sygjerim

  Receta Gatimi

  pershendetje jeni shum te mir por kam nje sugjerim pse nuk bisedoni per femren kosovare e cila ka veshtersi per te pasur nje vend pune dhe dhe nuk osht aspak e perkrahur kjo me brengoj me falni nes nuk jam e sakt dhe juve klm

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pershendetje Hedije!

  Ne kete periudhe nuk eshte vetem femra kosovare qe nuk arrin te gjeje nje vend pune, por gjithe shqiptaret e banoret e tjere te Evropes. Mbase dhash nje pergjigje pak te prere, por je e ftuar te jepni dhe ju mendimin tuaj!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sygjerim..
  Nga Erinaa nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 13-12-2013, 10:38 PM
 2. [Sygjerim] Temat e marra nga faqet e tjera
  Nga vaaldr1n nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 08-09-2012, 11:31 AM
 3. Sygjerim
  Nga Noga nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 10:37 PM
 4. Sygjerim mbi Reality Show BBA
  Nga labja nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 12:01 AM