Luleshtrydhe


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e july
  Anėtarėsimi
  Jun 2014
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Luleshtrydhe

  Receta Gatimi

  Pershendetje miq .

  Prezantoj faqen time http://luleshtrydhe.com .

  Faqja permban materiale unike ne gjuhen shqipe per te gjithe gjinine femerore rreth fashion , lifestyle etj ..Kategori te ndryshme dhe shume artikuj interesante.

  Neqoftese keni ndonje sugjerim per faqen ju faleminderit

  Gjithe te mirat

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  41
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Iku dhe kjo.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sallata & Perime: Sallat me Luleshtrydhe dhe Spinaq...
  Nga Auroraa nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-03-2014, 02:06 PM
 2. Bretkosa Luleshtrydhe !!
  Nga labja nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-01-2013, 06:07 PM