Nje ndihme ne clone HD


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0

  Nje ndihme ne clone HD

  Receta Gatimi

  Nqs i beje clone hardiskut te kompjuterit ne nje HD te ri, kur te vendos HD e ri do hapen te gjitha programet edhe ato me licens.
  Faleminderit

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  varet se cfare programe jane & cfare mekanizme aktivizimi kane
  disa aktivizimin e kane vetem ne filet e instaluar + registry
  disa te tjera e kane dhe ne baze te serial number hd ose harduereve te tjere

  rasti i pare sdo kete probleme me clone kurse i dyti mund te kete (pavarsisht se shume programe e modifikojne dhe serialin e hd)

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sigurisht, nuk kane lidhje programet me HDD nese eshte clone apo origjinal. (shume pak programe i fererohen kopjes fizike HDD)

  sigurisht nuk po flasim per clone (copy/paste)

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  CLONE HDD nuk vlen nese keni bler Bitcoin ne mos gaboj...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ndihme ne Mac
  Nga nigji nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 12-11-2012, 12:34 AM
 2. Ndihme ne win 7
  Nga nigji nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-02-2012, 01:28 PM
 3. ndihme
  Nga irush nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-12-2011, 12:55 PM
 4. Ndihme :ndihme: .....
  Nga kuklla nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-03-2009, 06:21 AM