Nje ndihme ne Excel


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0

  Nje ndihme ne Excel

  Receta Gatimi

  Ne nje qelize ne fleten e punes ne excel dhe psh ne qelizen A1 kam numerin 4 dua qe me date 14.12.2014 ky numer ne kete qelize te behet nga programi (ne menyre automatike) 5.
  Si mund ta realizoj me formul.
  Faleminderit

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Kliko siper dhe bej Format Cell-> zgjidh Date

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Si do ta shkruaj formulen ......

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Per te shkruajtur formulen eshte nje hapesire e shenuar me F apo Sigma! Ndiq video kurset qe kam pergatitur per Excel!

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e albru
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Excel

  ku mund ti shikoj vidiot RENIX

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Paketa Office: Funksioni COUNTIF ne Excel
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-10-2013, 12:30 AM
 2. Meso Word 2007 dhe Excel
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-11-2012, 05:06 PM
 3. Paketa Office: Si te krijojme nje Grafik-Chart ne Excel
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 09:50 PM
 4. Paketa Office: Tutorial mbi Tabelat dhe shumen ne Excel/Calc!
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 30-01-2012, 07:44 PM
 5. Manual MS Excel dhe Power Point
  Nga adrial nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-02-2009, 02:47 PM