PexHost, Professional Hosting Solutions.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Burhan Gashi
  Anėtarėsimi
  Aug 2014
  Vendndodhja
  Kline, Kosovo
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  PexHost, Professional Hosting Solutions.

  Receta Gatimi

  Tani PEXHOST.net vjen me njė larami shėrbimesh.

  Shėrbimet tona:

  - DOMAIN
  - HOSTING
  - VPS SERVER
  - RESELLERS
  - RADIO STREAMING
  - SSL CERTIFICATES etj.

  Web: https://www.pexhost.net/
  E-mail: info@pexhost.net

  Kontakt.
  Tel: 00377 45 233 581,
  00377 45 689 418.


  Presim nga ju ndonje ide per tė ndryshuar diēka ose kritikė.

  Sinqerisht,
  Burhan Gashi.

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  si design mua me pelqen

  Rigjistrohu ??
  Regjistrohu

  https://www.pexhost.net/cart/register.php  suksese

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e Burhan Gashi
  Anėtarėsimi
  Aug 2014
  Vendndodhja
  Kline, Kosovo
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pėrshėndetje faleminderit juve
  Kurse kjo Fjalia Regjistrohu ėshtė e shkruar mirė sepse keshtu shkruhet
  Faleminderit ty pėr sygjerimin tėnd.

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  haha, sa kritik je o Trahana

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e Burhan Gashi
  Anėtarėsimi
  Aug 2014
  Vendndodhja
  Kline, Kosovo
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Po se ne Shqiptar jemi per Kritika jemi tė parėt kurse punėt e tona i kemi llugė fare...

 7. #7
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  wowwwwwwwwwwwww
  kaq shume na qenka zemeruar Burhan Gashi saqe dhe pm me ka derguar

  rrofsh o Burhan Gashi per ato epitetet e bukura qe me "stolise"

  heren tjeter do marre leje para se te shprehem

  ps. ...akoma se ke korigjuar

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Trahana ke te drejtė. Zotėria mė sipėr ka kėrkuar sugjerime e ti ia ke dhėnė. Ky debat nk kishte nevoj te zgjatej kaq shumė. Me gjithe respektin pėr zotėrinė dizajni duket bukur por gabime drejtshkrimore ka.

 9. #9
  i/e rregjistruar Maska e Burhan Gashi
  Anėtarėsimi
  Aug 2014
  Vendndodhja
  Kline, Kosovo
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Avash me kalimin e kohės do tė msohemi qe tė shkruajm mirė i nderar faleminderit juve pėr komplimentet tuaja...

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Urime, gjithesesi mund te kishe bere ndonje ulje per Anetaret e Lirenti.com

 11. #11
  i/e rregjistruar Maska e Burhan Gashi
  Anėtarėsimi
  Aug 2014
  Vendndodhja
  Kline, Kosovo
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Po mundeni te me kontaktoni ne fb tim personal dhe do ta kishim shqyrtu mundėsinė.
  Ky ėshtė facebook-u im
  http://www.facebook.com/burhan.gashi.90
  Ju mirėpresim juve ReniX

+ Pėrgjigju tek Diskutimi