Ja si do te jete iPhone 6 - Foto REALE


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 21
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Foto Ja si do te jete iPhone 6 - Foto REALE

  Receta Gatimi

  Shume zera kan dale per dimesionet dhe veēorite qe do te kete iPhone 6 nga Apple! Pritet nje ekran me i madhe si dhe funksione surprize. Asgje nuk eshte zyrtare por fotot render dhe disa "reale" po bejne xhiron e web-it!

  Ketu kemi veēuar disa foto te iPhone 6 nga faqja Neowin
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ghost2000
  Anėtarėsimi
  Aug 2014
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shum i bukur duket

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Me duket se e kish te veqant edhe mbushjen me rrym ne menyr te veqant (pa adapter ) ?!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Te veēant duhet te kete USB qe futet ne te dy anet! Mbase dhe 128GB HDD!

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Te veēant duhet te kete USB qe futet ne te dy anet! Mbase dhe 128GB HDD!
  edhe karikuesin wireless (pa tela)!

  Disa foto nga fabrika e Foxconn










  me sa duket do te vijne 2 versione! 4.7 dhe 5.5"

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po ndryshimi i ekranit pritet me kohe! Dihet Apple e fut ndonjegje te re kur bie trendy

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Foto iPhone 6 krahasuar me iPhone 5S (foto)

  Perseri jane publikuar disa foto te iPhone 6 (supozohet te jete ky) i krahasuar me iPhone 5S! Shikoni fotot me poshte.
















 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nuk ka me nevoj per Apple Event te gjitha u zbuluan tashme! Nejse dikush duhet ti japi vulen!

  E lexove artikullin mbi Evleaks ne portal? Edhe ai e konfermoj 2 versione display!

 9. #9
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  keto leaks jane rekalma me e mire qe ekziston ne web

  e vertete apo genjeshter reklama eshte reklame
  dhe cdo lloj leaks eshte REKLAME & eshte FALAS

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Nuk ka me nevoj per Apple Event te gjitha u zbuluan tashme! Nejse dikush duhet ti japi vulen!

  E lexove artikullin mbi Evleaks ne portal? Edhe ai e konfermoj 2 versione display!
  Po tani sapo e lexova! Se paskam ditur qe ky vuante nga skleroza? Ama i fort! Bravo i qoft!

  Pasi qe e paska konfirmuar edhe ky per 2 versione, definitivisht mendoj qe ashtu do jet!

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po po, edhe fotot e fundit duken si produkti final!

  #trahana, po normale, se qysh rrjedhin informacionet

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  me sa duket, edhe data e lansimit u konfirmua! E marte, 9 shtator


 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dyshimet do ikin para dates 9








  Foto te tjera ne rrjet!

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po si i nxorre kto foto ReniX? Te TechCrunch nuk mund t'i shkarkoja!?

  Disa foto te tjera, zbulojne se iPhone 6 do te kete A8 CPU dhe NCF Chip!







  - - - Updated - - -

  Video


 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nje tjeter video qe supozohet te jete iPhone 6 Air me ekran 5.5"


 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  I paskan zbėrthyer edhe 8 dite ngelen! Si nuk durojnė kėta njerėzh aahahah!

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  I paskan zbėrthyer edhe 8 dite ngelen! Si nuk durojnė kėta njerėzh aahahah!
  edhe une mezi po e pres per ta pare ngjarjen live!

 18. #18
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ahu kur ja kan fillu te flitet per ipone 6 sikur se per katastrofen eshte ber kjo ngjarje .jo edhe 1 muaj jo edhe 2

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ja dhe Apple Event, ēfare duhet me


 20. #20
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ja si mund te jete iOS 7 per iPhone
  Nga Al Capone nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-05-2013, 04:18 PM
 2. Ja si do te jete furgoni i BMW (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 17-09-2012, 09:02 PM
 3. Ja se si mund te jete iPhone 5
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 11:31 PM
 4. Si mund te jete telefoni iPhone i ri nga Apple
  Nga ReniX nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-03-2012, 08:26 PM
 5. Jim Carrey dhe ne jete reale nuk i le shakat
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-11-2008, 02:27 PM

Etiketat pėr kėtė Temė