iPhone i djeg gjoksin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Moti iPhone i djeg gjoksin

  Receta Gatimi

  Sa here ju ka ndodhur te flini me telefonin ne krevat? E pra mos e perserisni me! Mund te jete fatale. iPhone i ka djegur gjoksin 24 vjeēares Dionne Baxter dhe i ka lene nje shenje permanente.  Edhe pse ky rasti i 24vjeēares nuk eshte i vetem. Jo vetem iPhone mund te mbinxehet por dhe smartphone te tjere. Apple ne kete rast nuk ka leshuar asnje koment mbi ngjarjen. (Apple eshte kompania qe prodhon iPhone)

  Ju ku e mbani celularin kur flini gjume?

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  mire zhepin qe e djeg por ka filluar dhe gjoksin lol

  kujdes ju me iphone-at ;p

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  me Samsung ju ka ndodhur njerezve ne xhep! Ose duke telefonuar! Rasti i ksaj eshte dicka logjike...

  Une e le mbi tavolinen e PC kur flej

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Edhe un mundohem ta mbaj sa me larg naten kur fle, por puna eshte tek zilet e mengjesit! - Nuk me ben te ngihem me zilen e pare!

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  eee... Shum e vertet ReniX! Me pertesen me te madhe zgjodhem edhe une, edhe pse e kam 1 App "Suno" e cila ka shume zile te lezetshme per alarm

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po ēfare zile te lezetshme, ku zgjohesh me ato! E kisha dhe un nje te tille, por te vinte gjume me shume! Duhet sirena e zjarfikesve!

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahaha!

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  imagjino ta kishte Nokia 3310 do ja kishte bere gjoksin furre

  Ti ice pse genjen , gjithe diten ngele duke na treguar foto me iphone qe e mban te gjoksi

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  imagjino ta kishte Nokia 3310 do ja kishte bere gjoksin furre

  Ti ice pse genjen , gjithe diten ngele duke na treguar foto me iphone qe e mban te gjoksi
  Hahahaha! Do ja kete djegur flashi kur ka bere foto hahaha!

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  imagjino ta kishte Nokia 3310 do ja kishte bere gjoksin furre

  Ti ice pse genjen , gjithe diten ngele duke na treguar foto me iphone qe e mban te gjoksi
  hahahahahahahahahaha po pra!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Suedezja kėrkon tė varrosė gjoksin e saj !!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-01-2013, 10:46 PM
 2. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 01:14 AM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-12-2009, 06:45 PM
 4. Rozi e dashuruar nė gjoksin e Ēilit?
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 07:21 PM
 5. Djeg veten 31-vjeēarja e divorcuar
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-01-2008, 05:30 PM

Etiketat pėr kėtė Temė