1500 Aplicacione eliminohen nga Windows Store


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Programe 1500 Aplicacione eliminohen nga Windows Store

  Receta Gatimi

  Miscrosoft ka nisur fushaten e cilsėsisė nė mund tė themi, eliminon mbi 1500 app nga Windows Store. Sigurisht tė menaxhosh njė dyqan aplikacionesh nuk ėshtė e lehtė dhe pėr gjigandin e softwarėve Redmond.

  Shumė programator publikojnė nė Windows Store aplikacione qė mund tė cėnojnė privatėsinė e pėrdoruesėve. Dhe pse pranimi kalon disa filtra automatik, mė dinakėt arrijnė ti kalojnė me sukses dhe publikojnė aplikacionin e tyre!  Siē mund ta shikoni nga imazhi nė vijim, bazuar nė njė App tė njohur do tė gjeni dhe apps tė ngjashėm me tė por qėllimi kėtyre aplikacioneve mund tė jetė inganues pėr pėrdoruesin.


  Kush ka shkarkuar kėto aplikacione "fallco", Microsoft do tė rikthej lekėt mbrapa.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  per kete me pelqen Apple, qe nuk lejon asgje te kaloje pa u verifikuar!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ne Windows 8 Store nuk do te kete lojera +18!
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-10-2012, 10:42 PM
 2. Windows Store tani ka 1,000 Aplikacione per Windows 8
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 07:02 PM
 3. Windows Store – Programet Falas
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-03-2012, 02:14 PM
 4. Foto te reja te Windows 8 Store
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2012, 01:28 PM
 5. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 05-01-2010, 05:24 PM

Etiketat pėr kėtė Temė