Shkarkime lojėrash pėr Telefona celular - Smartphone


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Thumbs up Shkarkime lojėrash pėr Telefona celular - Smartphone

  Receta Gatimi

  Duke qene se telefonat po behen shume smart, tė shkarkosh lojėra pėr celularė, nuk ėshtė dhe njė proēes shume i thjesht! Pasi sa me shume funskione futen aq me shume pėrdoruesit janė konfuz!  Pėrpara se tė vazhdoni ju duhet tė percaktoni se ēfare sistemi ka telefoni juaj!

  Mė kryesoret jane:
  iOS iPhone nga Apple - Duhet te lidheni me Apple Store dhe lojrat i gjeni nen kategorine Games
  Android nga Google - (Samsung, HTC, LG, SONY, Huawei etj) - Duhet te lidheni me Play Store dhe lojrat i gjeni nen kategorine Games - Apo store i vete markes se celularit.
  Windows Phone nga Microsoft (Nokia, HTC) - Duhet te lidheni me Market Place, dhe lojrat i gjeni nen kategorine Games.

  Store-Dyqan
  Apo Blackberry

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  un kam vetem 1 loj: Real Racing 3

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Un kam 2 Shah dhe nje me binar trenash! Kjo e dyta shume lezetshme!

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Subway Surfer quhet ajo me duket! E kam luajtur me heret, por m'u be "bajat" dhe e fshiva. Kjo RR3 e fort sepse me hack kam bere miliarda gold

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Telefona celular me prekje
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-08-2014, 03:29 PM
 2. Muzik per telefona celular
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-11-2012, 02:03 PM
 3. Java Instalimi i Andoid SDK per te ndertuar programe per telefona celular
  Nga iWeb nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 30-12-2011, 11:19 PM
 4. Video Converter per telefona celular
  Nga EMAUS nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-08-2008, 01:31 AM
 5. Video Clipe per telefona Celular
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-06-2007, 01:25 AM

Etiketat pėr kėtė Temė