Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 6 nga 9 FillimiFillimi 123456789 I funditI fundit
Rezultatet nga 101 deri tek 120 prej 177
 1. #101
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Receta Gatimi

  tek femrat mendjemadhesin ....

 2. #102
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  tek femrat mendjemadhesin ....
  kush foli

  edhe un mendjemadhsin tek femrat

 3. #103
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  tek meshkujt urrej qe bejne si grate ter diten terr-terr llapaqenet me pak fjale

 4. #104
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Tek femrat ato qe bejn si njera .....

 5. #105
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  tek meshkuj jo sinqeritetin dhe rolin se luajn nen mask.

 6. #106
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  te gjitha i urrej

 7. #107
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  .............ja tipi i femres qe urrej

 8. #108
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  .............ja tipi i femres qe urrej
  fix....ja dhe tipi mashkullit qe mos me dalte para syve...se ja theva dhembet

 9. #109
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Tek femrat ato qe jan ngjyr bronx .........

 10. #110
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Tek femrat ato qe jan ngjyr bronx .........

 11. #111
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Gjeja qe me iken truri eshte kur shkoj me nje femer ne treg per te blere vetem 1 bluze dhe kur dalim kemi marre ngjysmen e tregut me vete

 12. #112
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Gjeja qe me iken truri eshte kur shkoj me nje femer ne treg per te blere vetem 1 bluze dhe kur dalim kemi marre ngjysmen e tregut me vete
  hahahahahhahhaha sa kam qeshur...mesohu loli...eshte nje gje qe do ta rastisesh shpesh

 13. #113
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Ato femra qe duan sherr

  mbylleeeee bucen moj mbylleeeeeeeeeeeeeeee

 14. #114
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Kur shkojne te bejne shoping

 15. #115
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kur luajne me ty :/

 16. #116
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  ueueueuueeeue une si mashkull ,nuk dua qe femrat .ohahahhaahaha .posi , mos te pjerdhin shum para mendjes.me pak fjale te mos flasin para te medhenjve

 17. #117
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  te nje mashkull urreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjj ystifikimet ....upupupuuu...sa i urrej

 18. #118
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  tek meshkujt...mmmmmm.....kercenimet...presionet...per te mbajtur nje femer me zor...e urrej kete gje...besoj se kur nuk ka dashuri tek njeri prej partnereve...tjetri ja bene jeten edhe me te veshtire...duke i bere presion...apo duke i ushtruar trysni te vazhdueshme duke ja bere jeten femres malore....i rrej keto gjera...kur dickaje i vjen fundi...gjeja me e mire qe mund te besh...eshte te kpusesh qafen...

 19. #119
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  tek meshkujt...mmmmmm.....kercenimet...presionet...per te mbajtur nje femer me zor...e urrej kete gje...besoj se kur nuk ka dashuri tek njeri prej partnereve...tjetri ja bene jeten edhe me te veshtire...duke i bere presion...apo duke i ushtruar trysni te vazhdueshme duke ja bere jeten femres malore....i rrej keto gjera...kur dickaje i vjen fundi...gjeja me e mire qe mund te besh...eshte te kpusesh qafen...
  goxha mire ke fol (:

 20. #120
  i/e rregjistruar 10% Maska e narkoza
  Anėtarėsimi
  Sep 2012
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  28
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  [COLOR=""]une te femrat urrej kur bejne si mendje te medhaja [/COLOR]

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 07:21 AM
 2. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 10:07 PM
 3. Fjalor, Femer-Mashkull
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 09:25 PM
 4. Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 22-05-2013, 09:24 PM
 5. si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.
  Nga smart nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM