Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 9 FillimiFillimi ... 23456789 I funditI fundit
Rezultatet nga 121 deri tek 140 prej 177
 1. #121
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga narkoza Lexo postimin
  [COLOR=""]une te femrat urrej kur bejne si mendje te medhaja [/COLOR]
  e po i bije qe ti urresh te tera femrat ti se te tera bejn si mendje te medhaja

 2. #122
  i/e rregjistruar 10% Maska e narkoza
  Anėtarėsimi
  Sep 2012
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  28
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  te nje mashkull urrej se ben si interesant kurse te femrat se bejne si mendje te medha

 3. #123
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  se di ne e kam then ndonjeher.....por i urrej shum njerzit serioza...............si duroj dot fare prz

 4. #124
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  tek femrat e urrej kur te lene ashtu te vuash... :/ :/

  thuje o vlla ate fjalen "magjike" JO edhe kryhet...

 5. #125
  i/e rregjistruar 10% Maska e ErmiraVlore
  Anėtarėsimi
  Oct 2012
  Postime
  46
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  tek nje mashkull.... urrej prirjet per te dominuar...
  tek femrat mendjelehtesin....

 6. #126
  Shqiptar 10% Maska e ergiseld
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  46
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  nuk do thoja urrej se eshte fjale e madhe,por qe me bezdis jane fjalet e teperta,kur nuk bejne kurr publicitet mes fjalesh hahaha,por qe i durojme gjithsesi

 7. #127
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  mungesa e modestis......te te dyja gjinit....

 8. #128
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  mungesa e modestis......te te dyja gjinit....
  me pelqen ky mendim

 9. #129
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  jan nje kategori femrash qe ecin vetem dhe vetem me zemer...........qe dashurojn aq shum......sa qe e vetmja gje qe do donin esht te jen me ate qe duan ...pavarsisht se si ai e trajton.........e perdor....... Ato prap jan aty pran tyre.....duke ju shprehur pambarimisht dashurin....duke dhen.....e ASNJEHER duke marr..
  kto femra...i urrej ne max....

 10. #130
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  aaaa un nk urrej... nqs do urreja do vrisja veten... nqs do ishte pyetja: Cfar nuk iu pelqen tek nje femer/mashkull :: do pergjigjesha: tek femrat kur te bejn te qeshesh, tek meshkujt kur nuk jan serioz

 11. #131
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  duke qen se sot artikujt per mardhenjet e mira... femer _mashkull kan dal hapur ....meshkujt i perdorin per t qen "idealet " thjesht nuk kuptojn qe ka gjera qe nuk mesohen...ne nje mardhenje me shum rendesi ka "ndjenja" se sa teknika pa kombinimin e t dyjave del e shtirur pfffff ...e shemtuar..

 12. #132
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nuk eshte se "urrej"....por tek meshkujt me bezdisin sjelljet e nje femije te pa rritur...mos serioziteti...te qeshurit me vend pa vend...te biseduarit me ze te larte...eshte me mire kur jane te sjellshem...serioz...te pjekur...te matur...

  Tek femrat...hahahaha edhe pse jam vete femer...me bezdisin te njetat situata si tek meshkujt...te qeshurit me ze te larte...ne ambjente publike...nuk me pelqejne te terheqesh vemendje me tralala...duke gerthitur kot me kot...si dhe mendjemedhate...si duroj dot...

 13. #133
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Te besh shoping me femrat eshte fundi i botes

 14. #134
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Urrej...gllamisjet tek te dyja gjinit...kur nuk iu mbyllet goja...kur bisedojne me ze te larte...kur cirren e grrisin nervat....i urrej keta njerez...qe te lodhin koken...pse keshtu,pse ashtu,pse atje,pse ketu...................

 15. #135
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  urrej te qenit dominues....tek te dyja gjinite....

 16. #136
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Cfare ti urresh meshkujve aman...jane gjithe huqe...apo i shkon per shtat fjala...c'do hund kuq e ka nje huq!....edhe meshkujt....

 17. #137
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Cfare ti urresh meshkujve aman...jane gjithe huqe...apo i shkon per shtat fjala...c'do hund kuq e ka nje huq!....edhe meshkujt....
  e drejte.... cfare kane qe te mos urresh pyes une?????

 18. #138
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  e drejte.... cfare kane qe te mos urresh pyes une?????
  hahahaha dhe une te pergjigjem:..une personalisht i kam zili...pavarsisht se theme qe i urrej sjelljet e tyre....por thelle thelle i kam zili....

 19. #139
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahaha dhe une te pergjigjem:..une personalisht i kam zili...pavarsisht se theme qe i urrej sjelljet e tyre....por thelle thelle i kam zili....
  booooooooooooooo....zili....maybe dhe une!!!

 20. #140
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  e drejte.... cfare kane qe te mos urresh pyes une?????

  Po he, ca mund te jet?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 9 FillimiFillimi ... 23456789 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 07:21 AM
 2. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 10:07 PM
 3. Fjalor, Femer-Mashkull
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 09:25 PM
 4. Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 22-05-2013, 09:24 PM
 5. si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.
  Nga smart nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM