Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 8 nga 9 FillimiFillimi ... 3456789 I funditI fundit
Rezultatet nga 141 deri tek 160 prej 177
 1. #141
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Po he, ca mund te jet?
  problem i veshtire me u zgjidh ky....

 2. #142
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Tek femrat urrej shume kurizitetin e theksuar qe kane per te ditur privatesine e dikujt tjeter....kur fusin hundet atje ku nuk duhet....i urrej shume njerzit kurioz ne pergjithesi....

  sepse une vete nuk dua te dij cfare bejne njerzit dhe cfare kane brenda dyerve te tyre...e kam interesin zero...sinqerisht nuk di cfare te them....keto femra me acarojne perfundimisht.....

 3. #143
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  paragjykimet......tek te dyja gjinit....
  Eshte dicka qe pothuajse cdo njeri e ka...dikush me pak e dikush me shume. Edhe te vetja perpiqem shum shum ta reduktoj...... E urrej shum si dukuri....

 4. #144
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  jo mo jo...

 5. #145
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  genjeshtra nuk em pelqen aspak!! As te ato as te kta.

 6. #146
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Nese do behej fjale per nje Femer te sinqerte qe meriton shum dashuri dhe gjithcka tjeter ne kte jete, at'her ajo per mua eshte perfekt,Une nuk urrej asgje tek nje femer,por e adhuroj ate!

  Por nese do behej fjale per nje femer paksa e dyshimte at'her: urrej genjeshtrat,ndryshimin nga dita dites gje me te cilen nuk mbetet njeri i njejte sikur me pare dhe duke dashur te mbajm te dy te njejtin nivel te dal kryelarte duke te te then disa fjale qe nuk eshte per ti then

 7. #147
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  tek nje mashkull urrej te jete pa pune, sepse, nje njeri pa pune per mua eshte kot dhe urrej kur i hedhin fjale gocave duke ecur eshte nje injorance qe me irriton,tek femrat me acaron fakti qe vetem per te rene ne sy te nje mashkulli jane te afta te bejne shume idiotsira.

 8. #148
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  budallallakun.

 9. #149
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Njerzit qe nuk te shohin ne sy teksa flasin i kam pak bezdi !!!!!!!!!!

 10. #150
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Tek meshkujt urrej mos seriozitetin (e permend shpesh se nuk me pelqen shume )....

  tek njerzit pergjithsisht me bezdis kur nderpresin fjalen...dhe kur flasin "percart"...tema pa lidhje...

  kam inat shume te flasesh duke ngrene...te qeshesh kur ha...bobobo tmerr...kur haet nuk flitet...dhe kjo me acaron shume...

  kaq per momentin...

 11. #151
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin

  kam inat shume te flasesh duke ngrene...te qeshesh kur ha...bobobo tmerr...kur haet nuk flitet...dhe kjo me acaron shume...
  Mos je rrit gje ne manastir?

 12. #152
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  tek nje femer ...kur flet vulgar ( pa etik femerore )
  tek nje mashkull urrej momentin kur dominon biseden duke folur non stop...

 13. #153
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kto kohet e fundit, megjithse eshte bere "hit", tek femrat dmth, i rrej ato fotot ma palidhje n'bot!! Duckface edhe neper wc (banjo)! I urrej me plot kuptimin e fjales kto veprime!

  Tash edhe kta "meshkujt" ja kan nis qashtu... Mes vet

 14. #154
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  E kam then njeher tipin e fmeres qe urrej seshte nevoja te perseris

 15. #155
  i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  tek femrat dhe meshkujt gjithashtu urrej mosmirnjohjen...dhe ne ditet tona te tille individe "te infektuar" ka shume.

 16. #156
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Femrat xheloze i kam inat....qe i mbysin te dashurit e tyre...ku ishe?...ku je?...ku shkon?...boooooo...te shkretet ata...ju shkurtohen ditet

 17. #157
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  perpjekja per te qene ato ose ata qe smund te jene kurre , dhe kur imitojne karaktere te paarritshem .

 18. #158
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  tek meshkujt urrej kur ngaterrojne konceptin e "burrerise"dhe e keqperdorin si pasoj,tek femrat urrej qe kur ca copa injorantesh kan pak pushtet jane te afta te jene shume m teper injorante se me pare dhe urrej ne vecanti femrat qe bejne si evropiane me meshkujt apo kur thone qe mua me shkon shume shoqeria me meshkujt,kam vetem shok se ato nuk jane xheloz ,ti thuash po idiote se synimi i tyre i vetem eshte tjeter gje .

 19. #159
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  fjala urrejtje per mu eshte goxha e rende ,do doja te ishte mospelqim ne fakt ,se nuk eshte ne karakterin tim urrejtja !!!

 20. #160
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Tek meshkujt urrej egoizmin....ose me sakt cfare mbart emrin mashkull e urrej

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 8 nga 9 FillimiFillimi ... 3456789 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 07:21 AM
 2. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 10:07 PM
 3. Fjalor, Femer-Mashkull
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 09:25 PM
 4. Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 22-05-2013, 09:24 PM
 5. si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.
  Nga smart nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM