Receta Gatimi

Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 9 nga 9 FillimiFillimi ... 456789
Rezultatet nga 161 deri tek 177 prej 177
 1. #161
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  oooooo auroraaaaaaaaaaa.........na ler te qetsojm cik veten neper tema te bukura te forumit.......cna sjell kto para syve...

 2. #162
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahahahahhahahahhaha me doli vete perpara...une nuk i evitoj dot...madje i shmang...por me ndjekin pas....

 3. #163
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  tek mashkulli : p0rdhet (metaforike)
  tek femra : p0rdhet (reale)


 4. #164
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  bohhh....ky komenti siper

  urrej ystifikimetttt ....shum....opo shumm

 5. #165
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  tek femrat e urrej kur flasin me ze te lart dhe qeshin poashtu me te madhe, pa kontroll! Si sot psh, dola ne pushim te drekes, u ula tek 1 stol dhe 2 vazja (rreth 24 - 26) flisnin me ze te lart dhe qeshnin pa as1 pik kulture! Une mashkull edhe u ndiva keq kur i pash..

  Tek meshkujt e urrej faktin qe mundohen te "dominojne"!

 6. #166
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Urrej nese nje femer nuk eshte llafazane

 7. #167
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...Tek meshkujt?...te gjithaaa.....hahahahhahhaa....genjeshtrat i urrej...ose me shume kur mendojne se femrat jane indiote dhe nuk kuptojne...kjo me acaron

 8. #168
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  tek femra dhe meshkuj bashk.....kto kohet e fundit...jo se do e quaja urrejtje si e kerkon tema.....por besdisje.......ka filluar me besdis shuuum tendenca ne rrjetet sociale sidomos fb...per te treguar cdo gje qe jan duke ber.....ne cdo moment te dites...ku jan me ke jan si po ndihen....bohhh dreqi ta haj...askush sdo tja dij se cf dreqin je duke ber ti ne fund te fundit....kerkojn nje vemendje nga virtualiteti qe se kan ne jeten reale
  just....justtt,,,,,,boring...

 9. #169
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  teke meshkujt shpatullat me lesh

  tek femrat kembet me lesh

 10. #170
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  teke meshkujt shpatullat me lesh

  tek femrat kembet me lesh
  pune leshi te te dyja gjinite ....

 11. #171
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Budallallakun te te dy gjinit.

 12. #172
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...Nuk urrej asgje...

 13. #173
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  genjeshtrat, sidomos kur i bejn per te mburrur veten booo se kur do e rrah ndonjerin

 14. #174
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...Urrej meshkujt si Olseni psh hahahaha llafezan...apapaaaaa nese ka dicka qe urrej jane meshkujt qe nuk ju mbyllet bucja

 15. #175
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ...Urrej meshkujt si Olseni psh hahahaha llafezan...apapaaaaa nese ka dicka qe urrej jane meshkujt qe nuk ju mbyllet bucja
  o qelbsin, e para njeher un se kisha per ty kur thash qe urrej genjeshtaret, ti po qe genjeshtare skam ca bej un haha.
  ti urrej keta llafazanet , bej cti duash, vriti po deshe haha, por un sjam lafazan, ja ke fut kot si gjithmon.

  te meshkujt urrej ata qe bejn si pederasa
  urrej njerzit fallco

 16. #176
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  o qelbsin, e para njeher un se kisha per ty kur thash qe urrej genjeshtaret, ti po qe genjeshtare skam ca bej un haha.
  ti urrej keta llafazanet , bej cti duash, vriti po deshe haha, por un sjam lafazan, ja ke fut kot si gjithmon.

  te meshkujt urrej ata qe bejn si pederasa
  urrej njerzit fallco
  ....Ti nuk je llafezan the?....ja kpute kot...mbase ke rene ne qetesi tani...por qe ke qene e kam me fakte une...qe nuk lije radhe per te tjere....flisje vetem ti...hahahahhaa

 17. #177
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...Tek meshkujt urrej kur degjoj....qe mburren se jane te afte te bejne "nje gje"..dhe krenohen madje ...pika qe s'iu bie mu ne koke ishalla....

  harrojne se jeta nuk ecen vetem asaj rruge....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 9 nga 9 FillimiFillimi ... 456789

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 07:21 AM
 2. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 09:07 PM
 3. Fjalor, Femer-Mashkull
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 08:25 PM
 4. Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 22-05-2013, 09:24 PM
 5. si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.
  Nga smart nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM