Gjithēka rreth Windows 9 (foto/video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Programe Gjithēka rreth Windows 9 (foto/video)

  Receta Gatimi

  Ne kete teme do te postoj rregullisht info te reja rreth Sistemit Operativ te Microsoft, Windows 9!
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Goxha mire Microsoft

  Po pjesėn "Metro" do e heqė? ēfarė thuhet! Me ne fund dhe ne Windows workspace

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Per ate s'kam lexuar gje? Pse flitet qe do hiqet?
  Per Desktop e di qe eshte flitur qe do te hiqet! Sidoqoft, desktopi tradicional thuhej!

  Ec e merre vesh cfare strategjish po perdor Microsoft... Nganjeher me duket si BB ne tregun e Smartphone!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me date 30 shtator do jete eventi zyrtar Widows 9 nga Microsoft, te presim dhe disa dite

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahaha, me mire po i mbaj mend kto datat e Windows, iPhone, Google etj.. Se sa datat personale me te rendesishme!

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Keto mbahen me shume mend se datėlindjet e familjareve hahaha!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mė shumė rreth Windows Blue
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 13-05-2013, 02:03 PM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-03-2013, 06:18 PM
 3. Gjithēka rreth Samsung Galaxy S4
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-03-2013, 10:25 PM
 4. Gjithēka rreth Big Brother Albania 4!
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 190
  Postimi i Fundit: 03-04-2011, 10:12 AM
 5. Screensaver me Foto dhe Video nė Windows Vista
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-04-2008, 11:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė