Shkarko Windows 10 Technical Preview


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 23 prej 23
 1. #21
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Programe Windows 10 Build 9901

  Receta Gatimi

  Windows 10 Build 9901 tani mbeshtet edhe skedaret FLAC ('Free Lossless Audio Codec')


 2. #22
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  yes

  me duket se do luaj dhe itune format AAC

  Advanced Audio Coding (AAC) is an audio coding standard for lossy digital audio compression. Designed to be the successor of the MP3 format, AAC generally achieves better sound quality than MP3 at similar bit rates

 3. #23
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  yes

  me duket se do luaj dhe itune format AAC

  Advanced Audio Coding (AAC) is an audio coding standard for lossy digital audio compression. Designed to be the successor of the MP3 format, AAC generally achieves better sound quality than MP3 at similar bit rates
  Ket te fundit se paskam ditur une! Faleminderit per info TraHaNa!

  W10 do te perkrahe gjithashtu skedaret MKV!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Windows 8.1 Preview
  Nga TraHaNa nė forum Sisteme Operative
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-06-2013, 02:18 PM
 2. Microsoft leshon Windows Internet Explorer 10 Preview per Windows 7
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-11-2012, 03:31 AM
 3. Shkarko Windows 8 Release Preview
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-06-2012, 06:59 PM
 4. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-02-2012, 07:29 PM
 5. Shkarko Windows 8 Pre-Beta (Developer Preview)
  Nga vaaldr1n nė forum Sisteme Operative
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 01:18 PM

Etiketat pėr kėtė Temė