Shkarko Windows 10 Technical Preview


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 23
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Programe Shkarko Windows 10 Technical Preview

  Receta Gatimi
  Prisnim 9-en, na erdhi 10-a! Sidoqofte, Microsoft sot e ka leshuar versionin 10 te Windows per shkarkim publik! Nese keni deshire ta shikoni se si duket nga afer, me poshte i keni lidhjet per shkarkim direkt 32 dhe 64bit.


  x86 (32bit)

  Kodi:
  http://iso.esd.microsoft.com/W9TPI/FD54DF81A4CCF4511BA1445C606DDBA2/WindowsTechnicalPreview-x86-EN-US.iso

  x64 (64bit)

  Kodi:
  http://iso.esd.microsoft.com/W9TPI/FD54DF81A4CCF4511BA1445C606DDBA2/WindowsTechnicalPreview-x64-EN-US.iso

 2. #2

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  e keni provuar ju?

  una akoma nuk kam kaluar tek 8-a

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ne vm vetem
  jo ne real pc

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Si po te duket?

  Un kete fundjave do e provoj, normale vm!

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Sa i shpejt je Trahana!

  E hapa edhe nje guide si ta instaloni me USB!

 7. #7
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  hahaah

  mos se me bere te skuqem

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  E provova kėtė version Preview, por ndonjė "evolim" ne Windows nuk pash... te presim ne versionin final! Workspace ne linux jane qe ne vitin 2004 ​ implementimi ne Windows vjen ne 2014!

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  E provova kėtė version Preview, por ndonjė "evolim" ne Windows nuk pash... te presim ne versionin final! Workspace ne linux jane qe ne vitin 2004 ​ implementimi ne Windows vjen ne 2014!
  hahaha! Pak a shum si Apple dhe Android!

  Po pres edhe un versionin final...

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Build 9879 i Windows 10 Technical Preview 3 eshte i gatshem per shkarkim! Ata qe e kane te instaluar, mund t'i bejne update nga Windows Update, ndersa ata qe duan ta shkarkojne, vizitoni kete lidhje.

  - - - Updated - - -

  ketu eshte Windows 10 Technical Preview Build 9879 Pro dhe Enterprise me torrent.


  Link direkt - Kliko > Shkarko (me Torrent)

  magnetxt=urn:btih:f7db5a564ddf83a5b5f0b6864eee314b90602b a7&dn=Microsoft+Windows+%2810%29+Technical+Preview +Pro-Ent+build+9879&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorre nt.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A 80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.istole.it%3A6969&tr=udp% 3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337

  - - - Updated - - -  Siē shihet edhe ne foton me poshte, ne kete build tani punon edhe Windows Store! 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Video Windows 10: Build 9888 (video)

  Build i ri i Windows 10 me disa veēori te reja! 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Do e bej update kete fundjave FLM!

 13. #13
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  leak it b****

  qarkulloj dhe b9888 ne internet

  @google
  JM1_CCSA_X64FRE_EN-US_DV5
  ose
  MDL-ONLY-WINWORLD-JM1_CCSA_X64FRE_EN-US_DV5


 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  faleminderit @TraHaNa (si gjithmone ) e fillova shkarkimin (:

  - - - Updated - - -


 15. #15
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  te kruhet ty ... e shoh une

  po me ms account je fut??

  lol

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  te kruhet ty ... e shoh une

  po me ms account je fut??

  lol
  hahaha! Gjith me M$ hyj ne Windows (nga 8-a e lart).

  Pse po thu?

 17. #17
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  mbas kapjes te atij leak-erit te gjithe pothuajse rruhen 2-here

  ti vete dhe u troket tek dera ;p

  nejse, mbase e ekzagjeroj shume por mire eshte te mos perdoresh ms account

 18. #18
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  aha... Po e di ket fore n'fakt, po gjith qishtu e hajt.. Haha

  Po mir e ki t'pakten me kto leaks duhet me pas kujdes...

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Programe Windows 10 build 9901

  Nje tjeter Build i Windows 10 eshte shfaqur ne web! Ne lidhjen me posht mund t'i shihni fotot


  Kodi:
  http://www.thecollectionbook.info/gallery/?f=/windows/nt%20kernel/windows%2010/10.0.9901.0/english/technical%20preview

 20. #20
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  per ata qe duan ta testojne
  https://my.pcloud.com/publink/show?c...9Fa2m4qFvxW2mX

  ps. sa pertoj ... do pres RTM

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Windows 8.1 Preview
  Nga TraHaNa nė forum Sisteme Operative
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-06-2013, 02:18 PM
 2. Microsoft leshon Windows Internet Explorer 10 Preview per Windows 7
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-11-2012, 03:31 AM
 3. Shkarko Windows 8 Release Preview
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-06-2012, 06:59 PM
 4. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-02-2012, 07:29 PM
 5. Shkarko Windows 8 Pre-Beta (Developer Preview)
  Nga vaaldr1n nė forum Sisteme Operative
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 01:18 PM

Etiketat pėr kėtė Temė