Ja si qerohet Shega! (video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Ide Ja si qerohet Shega! (video)

  Receta Gatimi
  Kam pershtypjen se ne tere kohen e kemi bere gabim! Shikoni videon me posht 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ice ku ti gjejm sheget dhe ate bicakun ne video?

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Ice ku ti gjejm sheget dhe ate bicakun ne video?
  sheget n'shitore e ate bicakun (se kuptova cka osht ) s'kom ide ku me gjet

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ehhhh, kemi ate problemin ne kosovaret me ju shqiptaret

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Para vdekjes, 17 vjeēari video lamtumire nė Youtube (VIDEO)
  Nga olsii nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 19-05-2012, 11:43 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-08-2011, 05:30 PM
 3. [VIDEO] Shqiperia ne video...
  Nga Cuore RossoNero nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-11-2006, 01:48 AM
 4. [VIDEO] Shqiperia ne video...
  Nga Cuore RossoNero nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-11-2006, 01:47 AM

Etiketat pėr kėtė Temė