Disa licensa VLK pėr Windows 7 (te gjitha versionet)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Programe Disa licensa VLK pėr Windows 7 (te gjitha versionet)

  Receta Gatimi

  Pershendetje!


  Me poshte kam listuar disa licensa VLK (volume license key) per te gjitha versionet e Windows 7 me te cilat mund ta aktivizoni Sistemin tuaj Operativ Windows 7 online dhe pa probleme! Ajo ēfare duhet te beni, eshte te merrni licensen copy pastaj ne Start - CMD shkruani "slui 4" (pa thojza) dhe do te hapet nje dritare si kjo:
  Ku ju pastaj zgjidhni shtetin tuaj te preferuar (ne varesi se ku jetoni, nese ne Shqiperi apo Kosove, atehere do ju sygjeroja te zgjidhni United States) dhe therritni numrin falas qe shfaqet ne ekran. Kete mund ta beni permes skype! Aty i jepni kodin qe shfaqet ne ekranin tuaj dhe kompjuterin ju jep kodin aktivizues per Windows 7 dhe keshtu Windowsi juaj do te jete 100% i aktivizuar.


  Licensat funksionojne 100% (jane te testuara!)

  Windows 7 Ultimate


  Kodi:
  HTXFV-FH8YX-VCY69-JJGBK-7R6XP 72VG4-V3KTK-7BQYH-7GXDW-48JJ3GCHHP-39HXK-X3YWW-HPBWQ-RPGQVGMY2P-RBX7P-TQGX8-C8B9B-BGXFFJ78FT-J48BQ-HH2M7-CYVTM-MXRHY6QVYR-WQDGH-RPV2H-FH739-M462C6MGBH-4QDD8-7V9G8-WJ4KR-9JPFKBPFDC-JQMCP-7CRPX-DCT9D-CXQB9FBQFV-6VW7F-C8MXX-VTMV3-R7KKQMQ9VV-GPKFB-4R88W-H3KBT-CXMYH


  Windows 7 Professional


  Kodi:
  CR969-BP6X6-7JDVR-CHX7G-YVWC4 93438 active online 
  V7GT6-RFR8D-3B32Y-DKQP6-4XJ6F 3641 active online 
  9F49R-GYXTM-26WD6-MG3MC-Y6QY6 2696 active online 
  W9M6K-WV4VV-PRDGM-K6JMP-G877J 1417 active online 
  6PK7J-HY8KQ-MKMYP-BK8JV-BTB78 1176 active online 
  3XPYJ-X47MW-VFDHB-8X4XG-299TC 185 active online 
  7R2QY-6JQVX-D8HBP-HY669-XB9PY 114 active online

  Windows 7 Home Premium

  Kodi:
  V3PHQ-TKQ3X-VQMVQ-G8VVD-H7MM6PVWMY-TJ7FH-Q6G8Y-JXW9F-V8RR7HX6M6-GRMMD-GWTXW-VC4MF-H7VFJ9FX2V-4VFWJ-B7QQ8-MYCB2-GFH9VBD9MQ-XBX3P-6GJGK-TY3B8-KXQ7D8YTGY-8HXKM-MX422-DTJDC-B8DR3YP4CJ-CY34B-7Q8CD-HQ3VR-X6D8X9DCJX-7BJQK-4GMYX-VXCP9-46KRWQ97DB-82QJD-7TKD7-DP73M-694RT


  Windows 7 Pro / Enterprise Online / Offline Activation MAK Key

  Kodi:
  HM68C-YXFPC-7GC28-JRHFY-KBFXW 19113 active online 6JVKG-GMQCD-4F4KW-PPYXJ-DM486 DY8YR-3XMXC-YBHH9-874DY-XP7M4 477 active online J42JC-K47CB-BQPC6-T3JYH-YGXG2 48 active online YV67J-298FX-6J4YJ-QVY68-3HGQY 7TGQM-QJ9XP-G6YDB-KCF8F-Y4Y3Y
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga vaaldr1n; 22-11-2014 mė 11:53 AM. Arsyeja: tema u azhurnua me mė shume licensa

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  E aktivizova nje Ultimate,100% Genuine,faleminderit!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  E aktivizova nje Ultimate,100% Genuine,faleminderit!
  Me vjen mire qe pate sukses Kliton, per ta vertetuar 100%, e testova edhe une 1 ne VM per W7 Pro dhe rezultati sihet me posht


  Ketu keni edhe disa te tjera! Te gjitha versionet e Windows 7!

  Kodi:
  http://pastebin.com/K751XF63

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  thanks

  Activation Count updated 23/11/2014
  Kodi:
  Windows 7 PRO/Enterprise Online
  
  CR969-BP6X6-7JDVR-CHX7G-YVWC4  Activation Count: 80222
  9F49R-GYXTM-26WD6-MG3MC-Y6QY6  Activation Count: 691
  W9M6K-WV4VV-PRDGM-K6JMP-G877J  Activation Count: 881

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Windows: Instalimi i Windows 8 Professional RTM x64 (Shqip)
  Nga vaaldr1n nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-05-2013, 07:46 AM
 2. Licensa per Windows 8 Pro te kushtoje vetem 59.99$ ?
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-08-2012, 04:56 PM
 3. Windows XP Professional SP3 direct link per shkarkim
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-11-2010, 10:34 PM
 4. Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 05-08-2010, 06:27 PM

Etiketat pėr kėtė Temė