Sony tėrheq reklamen komerciale pėr PS Vita (video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Wink Sony tėrheq reklamen komerciale pėr PS Vita (video)

  Receta Gatimi
  Nje reklame e bere se fundmi nga kompania Sony per konzolen Play Station Vita, eshte hequr te djelen (dje) nga platforma e YouTube fshehurazi dhe pa dhene asnje informacion zyrtar se perse ka ndodhur kjo?

  Ne videon (qe tani eshte hequr nga kanali i Sony-t ne YouTube), shihet nje doktoreshe duke e diagnostifikuar nje pacient ne menyre mjaft provokative dhe pergjate asaj ben plot aluzione sexuale.


  Video 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shume pa lidhje kjo reklama! Si kompani serioze qe mban veten SONY, duhet te kishte paguar per diēka me te lezetshme dhe jo pornografi pa lidhje...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-02-2013, 03:21 AM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-07-2012, 11:22 PM
 3. Si te heqim Reklamen ne Windows Live Messenger 2011
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 08:17 PM
 4. Motorola Xoom tani ka reklamėn nė YouTube
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 01:54 PM
 5. Megan Fox seksi nė reklamen e Armanit
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-09-2010, 07:55 PM

Etiketat pėr kėtė Temė