Tymi i cigareve elektrike i dėmshėm pėr PC?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  I Habitur Tymi i cigareve elektrike i dėmshėm pėr PC?

  Receta Gatimi
  Mbase mund te duket e pabesueshme por sipas nje postimi ne Reddit nga nje perdorues i web faqes, Cigaret Elektrike mund te sjellin software te demshem (Malware) per PC-ne tuaj! Ne platformen ne fjale, perdoruesi ka raportuar per nje rrjet te firmes ku jane mbledhur te gjithe Tekniket e IT-se per ta gjetur se ku ndodhet problemi me kompjuteret e firmes, dhe pasi i kane marre nen vezhgim te gjitha pajisjet, dolen ne perfundim se Cigarja Elektrike e shefit ishte shkaku i problemit.

  Nderkohe qe Cigarja Elektrike eshte duke u ngarkuar me rryme, ajo lidhet me PC permes kabllit USB dhe nga aty mund te perhapet ne te gjithe rrjetin. Hakeret e kishin fshehur kodin keqberes ne pjesen elektronike te karikimit te cigares.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Hahaha mu desh pak ta kuptoja artikullin se gjithmonė ne mendje mendoja "tymin"

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Hahaha mu desh pak ta kuptoja artikullin se gjithmonė ne mendje mendoja "tymin"
  Haha, edhe une kur e pash artikullin origjinal tek Bild.de mbeta me goje hapur! po pasi e lexova ne brendesi e kuptova qe ishte ideja tek lidhja USB!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sa i dėmshėm ėshtė rrezatimi nė trupin e njeriut?
  Nga gjendar nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 05-06-2013, 11:28 PM
 2. Filloi shitja e cigareve pa tym
  Nga MAJDI nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-05-2010, 07:50 PM
 3. Britani, markat e cigareve do fshihen nga paketa
  Nga Erlindi nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-02-2010, 09:07 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-10-2009, 12:54 PM
 5. Figura te krijuara nga tymi
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-06-2008, 10:39 AM

Etiketat pėr kėtė Temė