Megjithatė, Windows 10 nuk do tė jetė falas!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Djallėzore Megjithatė, Windows 10 nuk do tė jetė falas!

  Receta Gatimi  Megjithese ishte perfolur shume se Sistemi i ri Operativ i Microsoft, Windows 10, do te vije falas per perdoruesit e Windows 8 apo 8.1 me nje license legale, duket se nje gje e tille nuk do te ndodhe. Nje menaxher i Microsoft, Kevin Turner, ka folur per temen ne fjale dhe e marrė nė kompleks, Windows 10 nuk do te jete falas! Do te kete diēka si licensa, por perdoruesit nuk jane te perfshire ne to (qe t'i marrin ato falas).

  Burimi: Chip.de

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Megjithatė ne kemi Trahana per Licensa!!

  Akoma do ti vjeli pėrdoruesit Microsoft???!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Megjithatė ne kemi Trahana per Licensa!!

  Akoma do ti vjeli pėrdoruesit Microsoft???!
  Kush tha qe ne tjeret s'kemi licensa?

  Hahaha, shaka @TraHaNa! 1shi je ti, s'diskutohet

  Lexova pak me thell rreth kti artikullit dhe thoshte se "do te kete versione me pagese"! Kete nuk e kuptova 100% si do te jete, por mbetet ta shohim ne Vjeshte te 2015 kur te prezantohet Windows 10.

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  thjesht 1 copy/paste bej une
  nuk eshte ndonje gje e madhe

  info: deri tani aktivizimi i 8.x punon dhe tek 10 preview, urroj mos te ndryshoj dicka

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gjithesesi per ata qe perdorin Windows ne zyre, dhe nese e blen 25$ nuk eshte se e vret shume

  Pastaj fitimet e medha Microsoft i ka nga SONY, SAMSUNG, HP etj... qe sheshin pc me Windows!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Microsoft: Windows 8.1 do tė jetė falas
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-05-2013, 09:13 PM
 2. Offerte : CyberGhost VPN 1 vit falas - offerta do jete e mundshme vetem 24 ore
  Nga TraHaNa nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 13-04-2013, 09:37 AM
 3. FALAS : shto Windows Media Center tek Windows 8 Pro
  Nga TraHaNa nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-10-2012, 12:57 AM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 08:14 PM

Etiketat pėr kėtė Temė