Clean Master per Windows


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Programe Clean Master per Windows

  Receta Gatimi
  Clean Master eshte nje program shum i mire dhe efikas per kompjuterin tuaj! Eshte falas dhe shume i vogel ne madhesi! Ky program sherben per te pastruar mbeturinat ne PC-ne tuaj, nga programet e ndryshme, perfshire edhe web cache te shfletueseve te internetit. Me poshte mund ta shihni edhe videon e programit se si funksionon. Une e kam instaluar ne PC (siē shihet edhe foto me lart) dhe jam shume i kenaqur me te! Iu rekomandoj ta instaloni edhe ju!
  Kodi:
  http://www.cmcm.com/en-us/clean-master-for-pc/

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Faleminderit per njoftimin, po me CCleaner si eshte?

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Ne versionin e fundit ka ndryshime dizejnimi.

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Faleminderit per njoftimin, po me CCleaner si eshte?
  Une ne fakt me CCleaner nuk e nderroj as1! Por edhe ky, duke e marre parasysh qe eshte FALAS, ia vlene ta kesh ne PC!

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e LeutrimEmini
  Anėtarėsimi
  Jan 2015
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pershendetje

  A funksionon kjo tek Windows 7 ?

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga LeutrimEmini Lexo postimin
  Pershendetje

  A funksionon kjo tek Windows 7 ?
  Sigurisht! Fotoja me lart ne Windows 7 eshte bere!

 7. #7
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Ėshtė shumė i mirė kam kohė qė e pėrdor

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Duhen para dhe funksionet qe kane per optimizmin e SSD-ve!

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  do i lutesha moderatoreve qe ta mbyllin temen dhe te fshijne lidhjen per shkarkim! Kam marre raportime qe programi ka shkaktuar probleme me sistemin! Ju lutem ta mbyllni temen!

  Flm.

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Le ta leme hapur temen, mund te diskutohet mbi problemet qe shkakton dhe zgjidhjen e tij

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nje super master i photoshopit!
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-06-2012, 07:32 AM
 2. Si tė zgjedhim programin master?
  Nga ReniX nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-03-2011, 01:19 PM
 3. Master per krijues?!
  Nga ardona nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-09-2010, 08:06 PM

Etiketat pėr kėtė Temė