www.onlineshqip.com


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e onshqip
  Anėtarėsimi
  Jan 2015
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Thumbs up www.onlineshqip.com

  Receta Gatimi

  Pershendetje miq!

  Paraprakisht komplimentoj stafin e lirenti.com per punen e bere.

  Jam amator ne ndertimin e nje website prandaj do iu lutesha tme jepni sugjerime & ide ne lidhje me kte forum www.onlineshqip.com.
  Normalisht qellimi i ketij forumi eshte jo perfitime financiare.

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  urime & suksese ne mision

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e onshqip
  Anėtarėsimi
  Jan 2015
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  flm, ndonje sugjerim?!

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  @onshqip

  nga forumet shqip mungojne gjerat warez ...dhe per studentet jane te domosdoshme
  prandaj mund te fusesh kategori shkarkimesh si libra/programe/filma etj
  vetem ki kujdes me raportimet per linket pirate se mund te te mbyllin forumin

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  41
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Iku dhe kjo faqe.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi