WhatsApp pėrjashton pėrduruesit pėr 24H - Lexo pse!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Rregullo WhatsApp pėrjashton pėrduruesit pėr 24H - Lexo pse!!!

  Receta Gatimi

  Jeni pėrjashtuar nga WhatsApp dhe nuk keni kuptuar arsyen? Eshte fare e thjeshte, ju keni instaluar programe te tjera qe mbeshteten te WhatsApp si pers hembull WhatsAppMD apo WhatsApp PLUS!
  Shume pėrdorues te WhatsApp jane duke protestuar neper rrjete sociale por kompania mbrapa WhatsApp (Facebook) ėshtė duke i injoruar kėrkesat e tyre. Por ka publikuar kete njoftim:

  WhatsApp Plus is an application that was not developed by WhatsApp, nor is it authorized by WhatsApp. The developers of WhatsApp Plus have no relationship to WhatsApp, and we do not support WhatsApp Plus. Please be aware that WhatsApp Plus contains source code which WhatsApp cannot guarantee as safe and that your private information is potentially being passed to 3rd parties without your knowledge or authorization. Please uninstall your application and install an authorized version of WhatsApp from our website or Google Play. Then, you will be able to use WhatsApp.
  Me pak fjale, ju duhet te hiqni te gjithe programet qe mbėshteten te WhatsApp dhe te prisni rreth 24H sa te skadoj perjashtimi.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  me duket nje levizje e drrejt e WhatsApp kjo! Ne keshtu siē jemi dhe sigurine e kemi pothuajse 0 sa i perket privatesise e lere edhe me tjera aplikacione te zhvillueseve te 3-te! Per kete me pelqen iOS qe nuk lejon ēdo gje ne dyqan! (:

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lexo Mbi Kete Teme
  Nga Diu Hacker Albania nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-07-2010, 11:08 PM
 2. Kerkohet Ndihme - Lexo pse?
  Nga ReniX nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 03:15 PM
 3. Skandali, FSHN pėrjashton Rovena Markun
  Nga Kliton nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-03-2009, 12:18 PM
 4. Lexo si ti shikoni filmat!
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-02-2008, 04:16 AM
 5. Lexo ketu para se te Ankoheni?
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2008, 03:08 AM

Etiketat pėr kėtė Temė