WhatsApp lanson versionin Web pėr Chrome dhe Android


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21

  Smile WhatsApp lanson versionin Web pėr Chrome dhe Android

  Receta Gatimi
  Sic ishte perfolur edhe me heret, WhatsApp tani edhe zyrtarisht ka lansuar versionin e vet per Desktop, fale nje klienti qe punon me shfletuesin e Google, Chrome si dhe Sistemin Operativ te saj, Android. Per ta bere te mundshme marrjen e mesazheve edhe ne web, ju duhet te lidhni aplikacionin ne Smartphone-in tuaj Android me klientin Web duke perdorur Google Chrome dhe me pas do te keni mundesi te lexoni mesazhet edhe nga desktopi juaj.
  Nje zedhendes i kompanise ka thene se ata jane duke shikuar qe kete risi ta sjellin edhe ne iOS.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shume i lezetshėm versioni Web per Chrome me efektet Material Design

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  neve me iOS gjithmone na len pas kto...

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  neve me iOS gjithmone na len pas kto...
  O pse keshtu ju te iOS? Sma degjove fjalen. Kalo ANDROID

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  O pse keshtu ju te iOS? Sma degjove fjalen. Kalo ANDROID
  hahahahahaha! Aman se sinqerisht nuk ishte dhe aq e veshtire sa e kisha menduar, por edhe me e veshtireee!!! e provova 1 Samsung Galaxy A3 qe e kishte porositur vllai, por beso per 5 minuta dhe nuk munda me shume! Megjithese me terhoqi shum si Smartphone, ishte e pamundur te ambjentohesha me te! Jam mesuar me iPhone dhe aty ishte tmerr i vertet, haha! Por sidoqoft, vine dite te mira edhe per neve

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Duhet te fillosh me NEXUS

  Gjithesesi kete sherbimin web spo e perdor shume! Dhe kur jam para pc-se dhe duhet te shkruaj WhatsApp marr telefoni ...

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Duhet te fillosh me NEXUS

  Gjithesesi kete sherbimin web spo e perdor shume! Dhe kur jam para pc-se dhe duhet te shkruaj WhatsApp marr telefoni ...
  hahaha! Jemi mesuar tani...

  Per mendimin tim me mire do kishte qene sikur te sillte VoIP, sepse kjo me web nuk do kete perdorim aq te madh...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. BlackBerry lanson versionin Classic (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-12-2014, 06:16 AM
 2. Google Chrome tashmė nė versionin 64bit pėr mė shumė perfomancė
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2014, 09:33 AM
 3. Virgin Mobile lanson telefonin Android, Samsung Intercept
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-10-2010, 10:06 AM
 4. Shkarko Google Chrome 6 ne versionin Beta
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-08-2010, 03:22 PM
 5. Opera lanson versionin beta tė shfletuesit tė saj
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 18-06-2010, 01:42 PM

Etiketat pėr kėtė Temė