Ky ėshtė Windows 10! Foto


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Programe Ky ėshtė Windows 10! Foto

  Receta Gatimi

  Gjate mbremjes se sotme, Microsoft ka prezantuar Sistemin e vet Operativ me te ri, Windows 10, ku kompania edhe ka detajuar fjale per fjale funksionet e reja qe do te sjelle ky Sistem kur te lansohet ne Vjeshte te ketij viti.


  - - - Updated - - -


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  PO shtoj dhe keto dy imazhe
 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e iWeb
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  89
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Jo keq si grafi! Por duhet pare dhe performanca!

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  PO shtoj dhe keto dy imazhe  ky qenka dmth ai "realiteti virtual" i M$? Bajat jane bere edhe kto kompanite ditet e sotme! Rrall sjellin dicka inovative! Vetem kopje

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  gati Windows 10 build 9926

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  gati Windows 10 build 9926
  Yep, ja dhe ca foto!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ky ėshtė shfletuesi i ri "Spartan" i Windows 10 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-01-2015, 03:00 PM
 2. Cila VIP eshte ne foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 179
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 09:30 PM
 3. Ky ėshtė PlayStation 4 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-06-2013, 01:48 AM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-06-2012, 03:22 PM
 5. Kush ėshtė tipi nė foto? #1
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 02:57 PM

Etiketat pėr kėtė Temė