Apple Watch do tė dalė shitje nė muajin Prill


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Apple Watch do tė dalė shitje nė muajin Prill

  Receta Gatimi
  CEO i Apple, Tim Cook sapo e ka konfirmuar lajmin, se ora e menēur (Apple Watch) do te filloje shitjen ne muajin Prill te ketij viti. Cook e beri publik lajmin per shitjen e ores gjate takimit te kompanise me investitoret, ku u publikuan edhe te ardhurat e kompanise per ēerekun e vitit, duke cekur ketu shitjet masive te iPhone dhe rritje gjigande ne Kine.

 2. #2
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  nuk e di pse, po nuk me duket nje produkt praktik watch phone...megjithate te shohim nje here rezultatet e shitjeve, edhe pse mendoj se do blihet me shume nga emri se sa nga perdorimi...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Apple Watch me 34 modele te ndryshme! (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-09-2014, 05:55 PM
 2. BlackBerry PlayBook nė muajin prill
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-03-2011, 04:35 PM
 3. Doli nė shitje Apple TV
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 07:15 PM
 4. Do dalė nė shitje makina - avion
  Nga ardona nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2010, 03:55 AM
 5. Apple shet iPad e njėmiliontė nė muajin e parė
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-08-2010, 08:16 PM

Etiketat pėr kėtė Temė