Telefono nga WhatsApp (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21

  Programe Telefono nga WhatsApp (foto)

  Receta Gatimi  Nje perdorues ne Reddit, ka postuar disa foto ku shihet mundesia per te bere thirrje ne aplikacionin e famshem per mesazhe, tani nen pushtetin e Facebook, WhatsApp.

  Sipas ketij te fundit, ai perdorues i cili ka "privilegjin" per te bere thirrje me WhatsApp, duhet te thirre nje tjeter qe e ka ne listen e kontakteve, ne menyre qe edhe ky te kete mundesine e njejte, respektivisht mund ta quajme si lloj "ftese". Ju duhet ta shkarkoni skedarin.apk nga web faqja e WhatsApp (perdoruesit e Android) dhe jo nga dyqani virtual i Google, PlayStore!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me duket se kompanitė e rrjeteve mobil do falimentojnė!!

  Kam iden se do jete me "pagese" ose limit!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  per te paren edhe une mendoj njejt, ndersa te dyten jo!

  Pse? Sepse WhatsApp tashme eshte me pages dhe arsyeja tjeter, flitet qe do integroje edhe reklama, kshtu qe nuk besoj qe ky opsion i ri te kerkoje para nga perdoruesit!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me kaq pėrdorues sa ka WhatsApp, kompanite e telefonave do te bejn protest ose do te rrisin ēmimin per trafik te dhenash.

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Me kaq pėrdorues sa ka WhatsApp, kompanite e telefonave do te bejn protest ose do te rrisin ēmimin per trafik te dhenash.
  kjo po! Ketu ne Austri, Telekomi (A1) vetem i pati ndryshuar tarifat e telefonise mobile! Tani ke 1GB, 3GB ose 5GB internet 4G, por jo si me pare internet pa kufi dhe minutat e sms te kufizuara! Per me teper, Hannes Ametsreiter (CEO i A1) pati thene ne nje komunikate per shtyp, se WhatsApp nuk do te ndertoje kurr nje "infrakstruktur" ne Austri! Haha, sa ironike

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Se besoj se do jete disponueshme per te gjitha shtetet!

  PS: ke lexuar ndonje info si ta aktivizojme?

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Se besoj se do jete disponueshme per te gjitha shtetet!

  PS: ke lexuar ndonje info si ta aktivizojme?
  Perveē atyre te postuara me lart jo... Tani eshte publikuar edhe nje video, ku shihet se sherbimi aktualisht funksionon vetem ne Indi!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-01-2015, 12:10 PM
 2. WhatsApp sė shpejti mund tė vijė edhe pėr Desktop (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2014, 12:13 PM
 3. WhatsApp apo SMS tradicional?
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-08-2014, 03:59 PM
 4. SMS vs WhatsApp - Kush fiton?
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-05-2013, 12:55 PM
 5. Facebook do tė blejė aplikacionin WhatsApp?
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-12-2012, 12:11 AM

Etiketat pėr kėtė Temė