iWork tani edhe pėr pėrdoruesi e Windows, falas!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Programe iWork tani edhe pėr pėrdoruesi e Windows, falas!

  Receta Gatimi  Sipas ZDNet, Kompania Apple ka lansuar nje version te bazuar ne web beta te sherbimit te vet, iWork, falas edhe per perdoruesit e Windows, duke iu mundesuar keshtu atyre t'i hapin aplikacionet e suites ne web pa patur nevoje per nje pajisje te Apple.

  Tani sherbimi eshte ne dispozicion per te gjithe dhe kush ka deshire mund te krijoje nje konto te iCloud dhe me pas t'i perdori aplikacionet qe ofron iWork, perkatesisht Pages, Numbers dhe Keynote.

  iCloud Beta - Krijo llogari falas

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  iWork eshte e krijuar vetem nga Apple apo me ndihem e Microsoft?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Imgur Pro, tani falas pėr tė gjithė
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-02-2015, 08:05 PM
 2. Temple Run tani edhe pėr Windows Phone
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-03-2013, 04:57 PM
 3. Windows Store tani ka 1,000 Aplikacione per Windows 8
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 07:02 PM
 4. Microsoft Windows 7 tani edhe nė trojet shqiptare
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-10-2009, 07:42 PM
 5. [Info] Host 1GB Falas (Apliko Tani)
  Nga ReniX nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 01:26 PM

Etiketat pėr kėtė Temė