Perverse: I riu masturbon nė autobusin urban nė Tiranė (Video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Djallėzore Perverse: I riu masturbon nė autobusin urban nė Tiranė (Video)

  Receta Gatimi

  Ndoshta tė gjithė kemi qenė dėshmitarė tė veprimeve banale, deri dhe tė pėshtira qė ndodhin ēdo ditė nė linjat urbane tė Tiranės.

  Pėrveē erės sė keqe qė ka nėpėr autobusė, faktit qė nuk i ndezin kondicionerėt edhe kur mjetet janė pa dritare qė hapen, apo xhepistave qė vjedhin ēantat e portofolėt e pasagjerėve, ka edhe tmerre tė tjera

  Njė video ekskluzive e lapsi.al: tregon njė akt pervers, derisa njė i ri masturbon nė mes tė ditės pranė njė vajze nė autobusin e linjės sė Tiranės sė Re. /lapsi.al/ 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  f***

  ketyre u do postuar futyra ne web qe tu shmangemi ne te ardhmen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rita Ora perfomoi nė Tiranė (video)
  Nga vaaldr1n nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2012, 03:37 AM
 2. Klientėt "sulmojnė" Qendrėn Tregtare nė Tiranė (VIDEO)
  Nga labja nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 04-12-2011, 03:32 PM
 3. Kidman dhe Urban blejnė shtėpi nė New York
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 02:24 PM
 4. Me flokė tėrheq autobusin tetė tonėsh
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-11-2009, 11:05 PM
 5. Video Kombetares ne Tirane
  Nga Lirenti nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2006, 05:35 PM

Etiketat pėr kėtė Temė