Sony prezanton Tabletin super tė hollė, Xperia Z4 (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Bug Sony prezanton Tabletin super tė hollė, Xperia Z4 (foto)

  Receta Gatimi  Sony ka prezantuar Tabletin e vet te quajtur Xperia Z4 ne Barcelone, ne kongresin boteror mobil, MWC, i cili ka diagonalen e ekranit 10,1" por eshte super i hollė!

  Tableti peshon 389 gram dhe ka trashesine prej 6.1mm. Galaxy Tab i Samsung sikunder ka trashesine 6.6mm dhe peshon 463gram. Tableti Z4 i Sony ka CPU-ne octa-core Snapdragon 810, ekranin 2K dhe memorien e integruar prej 32GB dhe eshte rezistent ndaj ujit.  Pajisja do te vije ne te dyja variantet: Wi-Fi dhe LTE (ky i fundit peshon pak me shume, 393g). Te dyja versionet do te dalin ne tregun boteror ne Qershor te ketij viti.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me ne fund Sony po e shikon seriozisht tregun e Tablet

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ishte koha para smartphone kur kisha simpati per Sony-n dhe produktet e saj! Tani perveē PS4 s'ka mbetur gje tjeter ta dua...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-12-2014, 09:57 AM
 2. Sony Xperia Z3 smartphone dhe tablet (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 08:28 PM
 3. Sony prezanton Xperia Tablet Z me FullHD
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 01:25 AM
 4. Zbulohen foto te Sony Xperia Mint (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 08:33 PM
 5. Sony dhe AT&T lansojnė super-telefonin, Xperia X10?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-08-2010, 05:19 PM

Etiketat pėr kėtė Temė