Ēfare eshte nje Browser (Shfletues)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Video Ēfare eshte nje Browser (Shfletues)

  Receta Gatimi

  Pothuajse te gjithė personat qe vihen ne kontakt me kompjuterin dhe Internetin, pėrdorin nje browser. Mbase pyetja mund te jete shume banale duke qene se e pėrdorin dite per dite nje program te tille, por nga 50 te intervistuarit shume pak dinin te jepnin pėrkufizimin e sakte se ēfare ishte nje browser!

  Shikoni Videon intervistėn e bere ne Times Square ne New York  Po per ju ēfare eshte nje Browser (shfletues)?

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahahahahaha! Sa e madhe kjo!

  Po pra, ēfare eshte nje Browser (shfletues) per neve

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nje browser eshte Google search engine

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  na berri te ndjejme mire kjo video

  e verteta eshte qe shume gjera mbase i dime ose i kuptojme por e kemi shume veshtire ti shprehim ose ti sqarojme tek te tjeret

  1 mesuesi im thoshte "e ke kuptuar plotesisht temem vetem kur mund ta percjellesh plotesisht tek te tjeret"

  si mund ti shpegosh 1 personi qe ska ide nga bota e www cfare eshte Browser (shfletues) ?

  do te doja disa sqarime

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  na berri te ndjejme mire kjo video

  e verteta eshte qe shume gjera mbase i dime ose i kuptojme por e kemi shume veshtire ti shprehim ose ti sqarojme tek te tjeret

  1 mesuesi im thoshte "e ke kuptuar plotesisht temem vetem kur mund ta percjellesh plotesisht tek te tjeret"

  si mund ti shpegosh 1 personi qe ska ide nga bota e www cfare eshte Browser (shfletues) ?

  do te doja disa sqarime
  shume e vertete kjo qe ke shkruajtur ti dhe ashtu me thoshte edhe mua mesuesi dikur!

  Personalisht, shpesh me ndodh te flas me te aferm apo shoqeri ne lidhje me IT dhe kur filloja tu a spjegoj, ata rrine duke me shikuar dhe pastaj i them shkurt eshte me e mire kjo se ajo dhe pike se e shoh qe nuk ia kane idene per cfare po flas dhe kjo i bie sikur po flas me ego per veten time dhe ato behen naiv automatikisht nga mosdija dhe mos te paturit ide se per cfare e kam fjalen une.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte WEB BROWSER me i mire?
  Nga kristimcs nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 02-02-2015, 03:43 PM
 2. Fitness: Cfare eshte dhe per cfare sherben?!
  Nga labja nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-08-2014, 02:34 PM
 3. Ēfarė ėshtė kompjuteri dhe ēfarė bėn ai?
  Nga MAJDI nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-11-2009, 02:08 PM
 4. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben BitTorrent
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 03:38 AM
 5. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben eMule?
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 03:32 AM

Etiketat pėr kėtė Temė