Apple prezanton MacBook tė rinjė me ekran 12" Retina (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Bota Apple prezanton MacBook tė rinjė me ekran 12" Retina (foto)

  Receta Gatimi

  Apple sot ne ngjarjen e mbajtur per oren e saj te menēur, Apple Watch, ka prezantuar edhe disa MacBook te rinje me diagonale te ekranit 12" dhe kualitetin Retina. Keto MacBook jane me te hollet ne bote dhe ēmimi i tyre fillon tek $1,299. Ne treg do te dalin me daten 10 Prill.
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shume fantastik ky MacBook i ri! Ne fakt hollesia ka kushtuar pak performance, por shume cool

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Foto Disa foto tė tjera

  Ja edhe disa foto te tjera!

  Masterpiece me plot kuptimin e fjales!+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-11-2014, 06:47 PM
 2. Windows 8 duke punuar ne MacBook Pro me Retina Display
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-06-2012, 11:43 PM
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-06-2012, 05:25 PM
 4. Apple prezanton MacBook Pro tė rinj
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 03:31 PM

Etiketat pėr kėtė Temė